Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Отново за забавената реакция на двигателя ....

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Отново за забавената реакция на двигателя ....

    Та и аз да задеам едно въпросче .... стига съм коментирал другите ....Tempra 1.6 i.e. S - 835C1.000 / 159AT54A - 05.1993 т.е. BOSCH - MonoMotronic - MA1.70./ загрял двигател на място Т: 95 градуса ... 1./ натискаш педала на ’газта’ рязко до край /ламарината/ и двигателя реагира след 1.5-2 секунди т.е. чак тогава повишава оборотите си .... 2./ натискаш педала плавно ... двигателя си реагира абсолютно нормално .... 3./ същото се получава и при токущо запален двигател т.е. студен4./ същото е и в движение .... колата се "замисля" преди да ускори ....Та въпроса: От какво се получава така???
    Tempra 1.6 i.e. S Lybra 1.8 vvt lx 088 9 242 369

    #2
    Иво, моята е с друга инджекжия а ги прави същите номера, мисля че това си е от ЕГН-то, а явно 1,6 мотора си има своите особености. Имай предвид че и на газ е така, което означава май че си е нормално. Мен лично най ме дразни как забива носа като върна газта на 2-ра и 3-та при по високи обороти, ама карам, на ниски няма такова нещо, също и на газ - явно така си е направена.
    Alfa Romeo 147 1,6 ts, 2002 и то само на бензин...
    Alfa Romeo 159 SW ti, 2,4JTDm, Nero carbonio.
    ..т'ва е Алфа,последното което губиш е надежда...

    Коментар


      #3
      Yavor написа:
      мисля че това си е от ЕГН-то
      Е тогава нещичко трябва да и се посмени за да се оправи .....
      Yavor написа:
      а явно 1,6 мотора си има своите особености, което означава май че си е нормално - явно така си е направена.
      Не ми се вярва .............
      Tempra 1.6 i.e. S Lybra 1.8 vvt lx 088 9 242 369

      Коментар


        #4
        Re: Отново за забавената реакция на двигателя ....

        Mitko написа:
        Кой двигател е твоя? Този без делкото ли?
        Точно ....
        Tempra 1.6 i.e. S Lybra 1.8 vvt lx 088 9 242 369

        Коментар

        Working...
        X