Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Цялостна смяна на предно окачване?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #31
    nikmar55 написа:
    Аз съм с Пунто 1 и такова добиче при мен не съм намирал, смених предните носачи преди месец и не се сещам за токава джаджа.
    Щото при Пунто няма такава джаджа
    N.Y. State of Mind

    Коментар


      #32
      nikmar55 написа:
      Аз съм с Пунто 1 и такова добиче при мен не съм намирал, смених предните носачи преди месец и не се сещам за токава джаджа.
      Няма как и да го намериш, Пунто 1.1 няма стабилизираща щанга, а от там няма и биаледки (не знам дали е с т или д - с "д" ми е по логично)
      Alfa Romeo 159 1.9 JTDM'07
      Fiat Linea 1.3 Multijet'08
      Fiat Doblo 1.9 (товарно магаренце)
      http://forum.fiat-bg.org

      Коментар


        #33
        Здравей колега. Следващата седмица и аз ще карам колата да и правят същата манипулация и те моля да кажеш какви марки точно си използвал и дали си доволен до този момент. Мерси.
        Fiat Brava SX 1.2 16V 82 h.p.


        Когато целта е всичко и пътят е без значение!

        Коментар


          #34
          марката е АС Металфирменият магазин е на Ботевномера май беше 135
          2015 Renault Megane Expression GT
          2009 FIAT Bravo 1.4 16V Dynamic
          Всичко за FIAT Bravo 2007

          Коментар


            #35
            tomazo написа:
            Vladim написа:
            ... За нещо "по-фирмено" питам?
            Локхийд са перфектният вариант ,по-скъпи са но много здрави ! Мойте двата предни носача са на 45 000 като окачването ми е мног твърдо и гумите са ...(niskoprofilni)...
            Там им е слабото място (освен в скоростната кутия) на нашите коли докато са серийно обурудвани. За това ми е интересно и на мен най-здравото, което ще изкара 100тина хиляди км без проблем или дори двойно ако си пазиш количката ... колко струва - долу горе (в смисъл на локхийд части някой ако знае някаква цена може да ни напише).
            Брава 1,6 16V; Джанти 16-ки - по договаряне - 4 бр.:
            http://forum.fiat-bg.org/viewtopic.php?t=88126

            Коментар


              #36
              А да ме насочите къде в Бургас мога да отида ама да си свършат работата като хората. Готов съм и някъде в региона ако трябва да отида но да си струва.
              Fiat Brava SX 1.2 16V 82 h.p.


              Когато целта е всичко и пътят е без значение!

              Коментар


                #37
                Колеги! Моля за помощ! Решил съм и аз да сменя почти всичко! Носачи, беалети и външни кормилни накрайници! Спрял съм се на марката FRAP! От къде в София мога да закупя всичките необходими части! Трябват ми спешно, понеже в последния момент реших, че не мога да пътувам със старите!
                ||El Paso Performance|| Мойте обяви ||
                // Fiat Tipo 5-door 1.4 SOHC // Fiat Tipo 1.6 DOHC 3-door Trackday project // Lancia Dedra HF Turbo // Fiat Tempra SW 4x4 //

                Коментар


                  #38
                  Поръчка от hit-ko! Днес поръчваш - утре пристигат.
                  FIAT Idea 1.9 Multijet 2004 г.
                  FIAT Tipo 1.4i.e. 1995 г. - предишен. Служи вярно над 9 години!

                  Коментар


                    #39
                    stivst написа:
                    Поръчка от hit-ko! Днес поръчваш - утре пристигат.
                    Да, ако имах време така щях да направя, но нямам и ден за губене!! При следващия ремонт, ще поръчвам!Предлагат ми Fiorella! Търся и AS METAL... от къде?!
                    ||El Paso Performance|| Мойте обяви ||
                    // Fiat Tipo 5-door 1.4 SOHC // Fiat Tipo 1.6 DOHC 3-door Trackday project // Lancia Dedra HF Turbo // Fiat Tempra SW 4x4 //

                    Коментар


                      #40
                      Executer написа:
                      Колеги! Моля за помощ! Решил съм и аз да сменя почти всичко! Носачи, беалети и външни кормилни накрайници! Спрял съм се на марката FRAP! От къде в София мога да закупя всичките необходими части! Трябват ми спешно, понеже в последния момент реших, че не мога да пътувам със старите!
                      ФРАП не взимай на мойта темпра и на още двама приятели със браво и темпра съм взимал такива ,изкараха между 5 и 10 хил км
                      TEMPRA 1.8 SW.SLX-продадена и заменена със БМВ 318TDS
                      UNO 1.0 FIRE

                      Коментар


                        #41
                        На моята темпра и правих тази манипулация преди месец - нови носачи(STARLINE), биалети(PIRELLI), външни кормилни накрайници(STARLINE), амортисьори-газови(GLOBO), лагери на амортисьорите(MOLO), тампони на амортисьорите(MOLO), маншони-всички(MOLO). Всички части без амортисьорите и маншоните поръчах от хит-ко, ремонта си го правих сам, за резултата има само една описваща дума - заспа! Защо тези марки?!?STARLINE - Чехия (повече доверие имам на чехите отколкото на турците)GLOBO - Италия (видях същите в една морга на един приятел, току що свалени от кола, със следи от дългогодишна служба но перфектно работещи)MOLO - Италия (закупени на чисто предположение по-висока цена - по-високо качество)За всички цени на частите може да направите справка на http://www.axm-auto.com/ с изключение на амортисьорите които са по 70 лева бройката
                        Peugeot 406, 2000 HDi 90
                        ex. Peugeot 106 1,5 D
                        ex. Ritmo 70 138B2.000
                        ex. Tempra 2.0 159A6.046
                        Плийз, юз кирилик алфабет! Иф ю нот булгариан, но проблем юзинг shlockаvitsa. Бест регардс!

                        Коментар


                          #42
                          Executer написа:
                          Да, ако имах време така щях да направя, но нямам и ден за губене!! При следващия ремонт, ще поръчвам!Предлагат ми Fiorella! Търся и AS METAL... от къде?!
                          Представителство на АС МЕТAL в София:СОФИЯ - офис, магазинбул.
                          2015 Renault Megane Expression GT
                          2009 FIAT Bravo 1.4 16V Dynamic
                          Всичко за FIAT Bravo 2007

                          Коментар


                            #43
                            Взех Fiorella носачи и външни кормини накрайници! По 57 лв. на носач и 15 лв накрайник от Т&Н кар. Предлагаха ми беалетки Pirelli, обаче имаха само 1! :D Утре ще взема 2 МАLO от Стамбоийски 155!След реглажа ще споделя какво е положението!
                            ||El Paso Performance|| Мойте обяви ||
                            // Fiat Tipo 5-door 1.4 SOHC // Fiat Tipo 1.6 DOHC 3-door Trackday project // Lancia Dedra HF Turbo // Fiat Tempra SW 4x4 //

                            Коментар

                            Working...
                            X