Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Цялостна смяна на предно окачване?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Цялостна смяна на предно окачване?

    Десния ми шарнир е заминал, а също и тампона на носача. Чувам и някакво прихлопване от ляво.В тая връзка се чудя дали да не подменя всичко от долу?Колата ми направи 65000 по родните пътища, общо са 215000. Аз съм я взел на 150.Иска ми се да я вкарам в бокса и всичко наред - да я подновя изцяло от пред.Какви марки ще ми препоръчате - писано сигурно има много, но всеки казва различни мнения.Не ми е критерия парите, в смисъл, трябват ми здрави части, които да ме изкарат още доста километри.До тук съм сменил само амортисьорите - старите с които взех колата (миналия септември) изпуснаха, а си бяха и оригиналните.Друго не съм сменял, а гледам че всичко си е оригиналното.Така ли да процедирам или на парче?
    Alfa Romeo 159 1.9 JTDM'07
    Fiat Linea 1.3 Multijet'08
    Fiat Doblo 1.9 (товарно магаренце)
    http://forum.fiat-bg.org

    #2
    ако ти се инвестират повечко пари,сменяй всичкоедно по едно като сменяш,всеки ден/седмица/месец ще си сменяш,отделно даваш и повече пари за смяна,освен ако сам не си действаш по колата

    Коментар


      #3
      Еми... какво толкова? Два броя носачи, биалетки две, кормилни накрайници вътрешни и външни... това е май! За носачи мога да споделя, че съм доволен от FRAP. Евтини са и след година каране изглежда, като нов!
      Frontera Sport, X20SE март 1998

      Коментар


        #4
        Re: Цялостна смяна на предно окачване?

        zgabrovski написа:
        Не ми е критерия парите, в смисъл, трябват ми здрави части, които да ме изкарат още доста километри.Така ли да процедирам или на парче?
        Щом критерият не е парите, тогава свърни от любимия Ви магазин на "Стамболийски" и потърси части TRW или DELPHI.С фиорелите и миорелите няма да изкараш повече от 10-15 хил., а и това не е сигурно.
        SUZUKI SX 4/1.9 DDiS, 120 кс/8V, 4X4

        Коментар


          #5
          Със Ас Метал носачи съм изминал вече 37 000 км и нямат забележка.Биалетките също са такива и нямат никакъв луфт.
          Fiat Bravo 1,4 12V; Lancia Zeta 2,0 Turbo; Fiat Doblo 1,9 Multijet 120 h.p.
          Fiat Marea Weekend ELX 1,9 TD - бившата

          Коментар


            #6
            И аз съм чувал само хубави неща за тая марка и то от Христо, а и от други професионалисти.Другата марка е Делфи.Ас Метал от къде може да се купи?
            Alfa Romeo 159 1.9 JTDM'07
            Fiat Linea 1.3 Multijet'08
            Fiat Doblo 1.9 (товарно магаренце)
            http://forum.fiat-bg.org

            Коментар


              #7
              Хайде колеги, който си е купувал АС МЕТАЛ носачи и накрайници да казва в кой град и откъде.Отдавна търся въвВарна и досега не съм намерил.

              Коментар


                #8
                zgabrovski написа:
                Ас Метал от къде може да се купи?
                Представителство на АС МЕТAL в София:СОФИЯ - офис, магазинбул.
                2015 Renault Megane Expression GT
                2009 FIAT Bravo 1.4 16V Dynamic
                Всичко за FIAT Bravo 2007

                Коментар


                  #9
                  Слагай Делфи или Сидем да ти е мирна главата.Аз специално съм по-доволен от Делфи, но някой от нашите клиенти пазарят само Сидем.А Делфи като съотношение цена /качество е много добър избор.

                  Коментар


                    #10
                    А между другото... извинявам се за спама, но имате ли представа откъде може да се купят по-скъпи носачи, които да изкара повече от година-две? За нещо "по-фирмено" питам?
                    Frontera Sport, X20SE март 1998

                    Коментар


                      #11
                      ул. Мара Бунева 99 , зад авто сервиз Полмо, квартал Орландовци, централен склад на ТЕХ-КО , заповядай да разрешим проблема.

                      Коментар


                        #12
                        vagabond написа:
                        ул. Мара Бунева 99 , зад авто сервиз Полмо, квартал Орландовци, централен склад на ТЕХ-КО , заповядай да разрешим проблема.
                        стига рекламадайте поне някаква отстъпка за форума :D
                        2015 Renault Megane Expression GT
                        2009 FIAT Bravo 1.4 16V Dynamic
                        Всичко за FIAT Bravo 2007

                        Коментар


                          #13
                          Както обясних на един от модераторите на форума, ще направя всичко възможно да ви издействам отстъпка но ще трябва да пазарите от двата магазина, единия е на Козлодуй а другия на Симеон, ако ви дадем 30% отстъпка и пазарите от централния склад се получава конфликт на интереси с нашите едрови клиенти, което според политиката на компанията е недопустимо.Друг вариант е ако някой от участниците във форума е във бранша, тоест има сервиз или магазин, ще го въведем като клиент в нашата база данни ще има добра търговска отстъпка и пълен набор каталози, тек док и др.

                          Коментар


                            #14
                            съжалявам ако е иглеждало като реклама, нямам такова намерение, фирмата ни е достатъчно голяма и едва ли се нуждае от реклама, просто отговорих на колегата които пита за читави носачи , ако счита че е реклама , моля да бъде изтрит постинга ми със адреса които дадох.

                            Коментар


                              #15
                              Vladim написа:
                              А между другото... извинявам се за спама, но имате ли представа откъде може да се купят по-скъпи носачи, които да изкара повече от година-две? За нещо "по-фирмено" питам?
                              Защо си мислиш, че с АС МЕТАЛ няма да си решиш проблемите?
                              N.Y. State of Mind

                              Коментар

                              Working...
                              X