Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Тропа ми фиатчето отзад

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Тропа ми фиатчето отзад

    Питах ключара, но той каза, че може да е от болтовете на носача, един съсед каза, че може да е от ауспуха, но не е, а потрпва от време на време особено на паветата не е и от багажника Благодаря!
    Следвай мечтите си))

    #2
    Бърза проверка за ауспуха: Иди отзад и го разклати, нагоре-надолу, настрани. Ако чуеш тропане, значи е от него.И ако е от него, не ходи при арабелите, правят го така че скоро ще се разхлопа отново.
    Alfa Romeo 159 1.9 JTDM'07
    Fiat Linea 1.3 Multijet'08
    Fiat Doblo 1.9 (товарно магаренце)
    http://forum.fiat-bg.org

    Коментар


      #3
      Ауспуха ми е като камък, не мърда наникъде
      Следвай мечтите си))

      Коментар


        #4
        Преди време на мен така ми хлопаше... накрая излезе - разхлабен болт в горния край на единия от задните амортесьори. Смениха го и заспа всичко.
        Alfa 156 1.8 TS 16V 144hp
        --- в сърцето завинаги... ---
        Fiat Tipo 1.4 DGT karb. 78hp

        Коментар


          #5
          От закопчалката на задните седалки??! С една гумичка се оплътнява идеално...
          Jeep Grand Cherokee 3.1TDI
          Fiat Bravo GT 1,9 JTD 105к.с. 2000г.

          Коментар


            #6
            rustson написа:
            От закопчалката на задните седалки??! С една гумичка се оплътнява идеално...
            При мен проблема не е от това! Мислех си, че е от задните подглавници, но и от там не е!
            Space Star 1.9 DID

            Коментар


              #7
              Моето Браво и то яко хлопа. Всичко по задницата е сменено с изключение на тампоните на задния мост, от които явно е проблема. В понеделник ще ходя да ми ги сменят и да се надяваме, че най-после всичко ще е О.К.
              Fiat Bravo 80 16V

              Коментар


                #8
                И двамата пробвайте да откачите задната седалка да я сгънете, покарайте малко така и да видите дали пак ще тропа ...
                Jeep Grand Cherokee 3.1TDI
                Fiat Bravo GT 1,9 JTD 105к.с. 2000г.

                Коментар


                  #9
                  На кабриото седалките не се свалят, току що го разбрах
                  Следвай мечтите си))

                  Коментар


                    #10
                    rustson написа:
                    И двамата пробвайте да откачите задната седалка да я сгънете, покарайте малко така и да видите дали пак ще тропа ...
                    Виж това е идея! Утре я откачам, тъкмо ще ходя по чукарите и ще пиша какво е станало!
                    Space Star 1.9 DID

                    Коментар


                      #11
                      Тази вечер сложих аверката отзаде да натиска седалката ама пак си хлопаше (по-скоро лумка едно такова глухо). Питам я от къде го чува звука.., каза че не е от седалката. Тея тампони на моста май ще язлязат, щото понеделник ходих в севиза със съмнения за изпушил амортесьор (газов) и/или келява пружина (малко вероятно). Оказа се, че е нито едното от двете. Като тръгнаха да ми развиват горния болт на амортесьора целият мост почна да мърда (някакси не изглежда нормално) точно от тея тампони. Незнам трябва ли да мърда, колко трябва да мърда...?
                      Fiat Bravo 80 16V

                      Коментар


                        #12
                        Пффф!!! Естествено, що да не се окаже наистина, че е тая закопчалка на задната седалка!!! Как може това нещенце така яко да лумка?! Е поне вече ще се "наслаждавам" само на дрънкането на пластмасите
                        Fiat Bravo 80 16V

                        Коментар

                        Working...
                        X