Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

трябва ми помощ за цени

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #31
    sachma написа:
    Я така като сме я подкарали да ви питам аз колко пари вземат за да ми наковат феродовия диск на съединителя(демек нов), че вече едвам тръгва типо-то.Звъннах в няколко сервиза, ама "не предлагат тази услуга", само цялата смяна за 120лв. труд и отделно съединителя.Та някой ако е сменял феродов така да каже колко пара и де да търся.
    ми наистина не знам тук къде да стане, едва ли ще намериш. можеш да си купиш само феродов диск, а ем коплект вземат 80 лв смяна на съед. иначе е 100 пати по-добре да си го накова сам :D , поне ще знам , че няма да падне от нитовете както предния edit: в крайна сметка МИСЛЯ, че се кове с медни или алуминиви нитове, по-добре медни, които ще ти легнат 2 лв сигурно, самото коване е 30 минути, а феродото и то не е кой знае колко, но не съм 100% сигурен дали не се кове с някакви специални нитове. ако е с медни ела аз ще го направя докато ти пия бирата
    Lancia Lybra'99 2.4 JTD - 135hp
    Fiat Bravo'97 1,6 16v
    Fiat Tempra'91 1,6 mono

    Коментар


      #32
      mitenze написа:
      rustson написа:
      doofiat написа:
      rustson написа:
      mitenze написа:
      ))) Евала за любовта )) Няма оправия, като нямаме пари
      Сори за офф-а ама с теб бяхме един до друг на концерта на George Michael та хареса ли ти ?
      Исках да кажа КОНЦЕРТА дали му е харесал
      е що не се обади да ти се не види ))
      Много е срамежлив

      Коментар


        #33
        pakumba написа:
        sachma написа:
        Я така като сме я подкарали да ви питам аз колко пари вземат за да ми наковат феродовия диск на съединителя(демек нов), че вече едвам тръгва типо-то.Звъннах в няколко сервиза, ама "не предлагат тази услуга", само цялата смяна за 120лв. труд и отделно съединителя.Та някой ако е сменял феродов така да каже колко пара и де да търся.
        ми наистина не знам тук къде да стане, едва ли ще намериш. можеш да си купиш само феродов диск, а ем коплект вземат 80 лв смяна на съед. иначе е 100 пати по-добре да си го накова сам :D , поне ще знам , че няма да падне от нитовете както предния edit: в крайна сметка МИСЛЯ, че се кове с медни или алуминиви нитове, по-добре медни, които ще ти легнат 2 лв сигурно, самото коване е 30 минути, а феродото и то не е кой знае колко, но не съм 100% сигурен дали не се кове с някакви специални нитове. ако е с медни ела аз ще го направя докато ти пия бирата
        Аз звънях на половината сервизи в София, никой не ще да го прави това, всеки гледа да изклати някой лев, мамицата им...и се ядосах накрая и взех целия комплект, Аксо някакъв сигурно куче марка ама за толкова пари-толкоз.Утре Типото влиза в бокса, че и водна помпа трябва да сменям, освен ако не съм късметлия и да тече само от гарнитурката, ама ме съмнява Иначе малко ме ядоса факта, че сервизи дето приличат на кочини искат 200лв. за труд за смяната на съединител и водна помпа.Но явно това е реалността.А и тея като видят ТХ на номера отпред и кой знае де си викат тоз от село, я дай да го клатим.В крайна сметка ще ми свършат работата за 120лв.
        N.Y. State of Mind

        Коментар


          #34
          ами да ти кажа добра е цената, мисля само водна помпа смяна е 70 лв, саединител по-малко от 80 никъде не намерих навремето.
          Lancia Lybra'99 2.4 JTD - 135hp
          Fiat Bravo'97 1,6 16v
          Fiat Tempra'91 1,6 mono

          Коментар


            #35
            така е. Толкова е. А между другото, вчера звънях на майстора си и ми каза, че не е голямата беля, дето Нино я беше демонстрирал и със снимки. Слава богу е само гарнитурата на главата отишла. Нема други щети.

            Коментар


              #36
              mitenze написа:
              така е. Толкова е. А между другото, вчера звънях на майстора си и ми каза, че не е голямата беля, дето Нино я беше демонстрирал и със снимки. Слава богу е само гарнитурата на главата отишла. Нема други щети.
              А шлайфане на главата ще има ли?

              Коментар


                #37
                ша има баце. Даже и масло ше се сменя, което е неприятно, че стружки са паднали вътре до колкото разбрах. Абе псува ми се направо, ама като карам стара кола така е.

                Коментар

                Working...
                X