Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Сервизно ръководство за Пунто 96-99?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Сервизно ръководство за Пунто 96-99?

    Пичове, дайте някой линк за сервизно ръководство на Пунто 96-99 (на английски по възможност)! Предварително благодаря!

    #2
    Re: Сервизно ръководство за Пунто 96-99?

    Tiger_S написа:
    Пичове, дайте някой линк за сервизно ръководство на Пунто 96-99 (на английски по възможност)! Предварително благодаря!
    http://www.fiat-bg.org/Downloads/Books/Punto/ Ами ти си в ръководството бе пич. Ей го къде на една ръка разтояние в нашия сайт :P
    Punto SX 1.1 55

    Коментар


      #3
      Re: Сервизно ръководство за Пунто 96-99?

      Punto SX написа:
      Ами ти си в ръководството бе пич. Ей го къде на една ръка разтояние в нашия сайт :P
      Това е книжката на колата за ПУНТО - II, преведена на руски.Колегата търси сервизно ръководство.Освен това на Хайнес друго не знам.По-късно от къщи ще ти дам един руски линк, там май беше качено, но не съм сигурен.Намерих ги... преди съм поствал полезни линкове, ама никой не ебава да търси и чете... само пишем, пишем ли пишем, докато напълним форума и стане много трудно използваем!!!!Ето старата ми тема:http://forum.fiat-bg.org/viewtopic.p...E7%ED%E8Ето и руския сайт!http://www.punto-club.narod.ru/А ето и това което конкретно е нужно:http://punto-club.narod.ru/Haynes.htmlПриятно четене.
      SUZUKI SX 4/1.9 DDiS, 120 кс/8V, 4X4

      Коментар


        #4
        Re: Сервизно ръководство за Пунто 96-99?

        Nino написа:
        Punto SX написа:
        Ами ти си в ръководството бе пич. Ей го къде на една ръка разтояние в нашия сайт :P
        Това е книжката на колата за ПУНТО - II, преведена на руски.
        Незнам ама при мен този линк дето съм дал е точно ръководството на Haynes, на английски, теглен от един руски сайт в края на миналата година с много мъки. В края на краищата мисля че Ключаря го дръпна успешно и после го качи на сайта. Проблема на тези файлове е че са TIF-чета и не се отварят с всеки View-ер
        Punto SX 1.1 55

        Коментар


          #5
          Да така е и сега си спомням,че и "ключи" ги тегли почти успоредно с мен, но не знаех, че Пешо е качил и тях.Объркал съм се защото и онези за P-II бяха tif.Както и да е, предполагам, че информацията която дадохме не е излишна, а полезна и ще спести след някой ден подобни постове.
          SUZUKI SX 4/1.9 DDiS, 120 кс/8V, 4X4

          Коментар


            #6
            Ексра! Благодарности! Nino, разбира се, че информацията която дадохте не е излишна за такива като мене, които не знаят къде да търсят или на езика на братушките знаят само " ошчо една балшая"- напротив мацко, като гледам доста хора са се поинтересували от снощи до тая сутрин! Колкото до спестяването на постове сам се сещаш, че винаги ще има някой който да не е изчел целия форум и ще пита директо това което го интересува. Благодарности пак и към двама ви!

            Коментар


              #7
              Няма проблем, този сайт в "народ.ру" и английският са едни от най добрите за Фиат.Доста техническа информация имат братушките.... и понеже аз съм от това поколение дето учихме руският до 10-11-ти клас в гимназията и после 2 години в института, та горе долу се оправям.
              SUZUKI SX 4/1.9 DDiS, 120 кс/8V, 4X4

              Коментар


                #8
                Tiger_S написа:
                Ексра! Благодарности! Nino, разбира се, че информацията която дадохте не е излишна за такива като мене, които не знаят къде да търсят или на езика на братушките знаят само " ошчо една балшая"- напротив мацко, като гледам доста хора са се поинтересували от снощи до тая сутрин! Колкото до спестяването на постове сам се сещаш, че винаги ще има някой който да не е изчел целия форум и ще пита директо това което го интересува. Благодарности пак и към двама ви!
                Ти успя ли да ги изтеглиш всичките файлове ? Аз не успях да дръпна от 226 до 266-та страница ако можеш ми ги пусни предварителни благодарностти
                Fiat Punto 1.1 Petrol year 95

                Коментар

                Working...
                X