Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Номер на двигателя на Фиат Мареа?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Номер на двигателя на Фиат Мареа?

    Някой може ли да ми каже къде точно се намира номера на двигателя на Фиат Мареа 1997г.?В петък ме върнаха от КАТ - твърдяха, че номерът на двигателя се гледал на канал, и тъй като има ръжда - не се вижда. Връчиха ми 1 парче шкурка и с фенера ми показаха да търкам - отдолу на двигателя, почти по средата на предницата, на място, където ръката ми въобще не може да влезе. Накрая ме пратихана сервиз, за да ми го почистят.На мен лично ми се струва много невероятно да е забит на толкова неудобно място, и все си мисля, че глупавия чиновник-полицай не знае къде да гледа и просто не му се занимава....
    APRILIA Mille R '01

    #2
    Точно там е номерчето , но от КАТ са големи ПЕ.. ....ТИ.Онзи ден се омазах до ушите, за да му изчистя номера ПО ХУБАВО
    Пауър из нотинг уитаут гума
    Cinq 16v , Delta 1 2.0

    Коментар


      #3
      те тея от кат са си еба*и майката, мен за бравото ме караха да им свалям въздуховоди, акумулатор и т.н. въпроса е при кой ще попаднеш, на съседния канал едно хгт като мойто мина точно за две минути!
      "То, правото, е като хубава кобила на пазара. Който има повече пари, той я купува..." Йордан Радичков.

      Коментар

      Working...
      X