Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Теч от парното на Купето

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Теч от парното на Купето

    Колеги достигна ме най-лошото нещо (след като заека ми изяде дистанционното от телевизора) - протече ми парното То се очакваше, след като преди месец ми изби маркуча между радиатора и термостата и като източих антифриза се видя, че има добавка. И аз пробвах с добавка, но явно този път не се получи Така, че очаквам някой да ми помогне от вас и да каже има ли кранче на парното или само радиатор?Къде е точно радиатора - снимка, схема, че в Епера не го намирам?Как се сваля това табло, че още не смея да се пробвам?Цялото ли се сваля или само средната конзола? Ами AIR BAGE на пасажера?
    BMW E90 320D
    ех. FIAT COUPE 2.0 16V
    ex. FIAT BRAVO 1.6 16V
    ex. ALFA ROMEO 145 BOXER engine

    #2
    писал съм ти в skype

    Коментар


      #3
      Ето тук ти е радиатора! Ако купето ти е 94-96Как изби? Бързо и всичко изтече или малко по-малко тече ?Ако всичко е изтекло е най-вероятно кранче, ако бавно е станало може и радиатора да е спукан.Ако ти е спукан радиатора ми пиши, защото имам един за продан.
      ||El Paso Performance|| Мойте обяви ||
      // Fiat Tipo 5-door 1.4 SOHC // Fiat Tipo 1.6 DOHC 3-door Trackday project // Lancia Dedra HF Turbo // Fiat Tempra SW 4x4 //

      Коментар


        #4
        Нямаш кранче,а радиаторчето е еднакво с това на Мареа,Браво/ва.

        Коментар


          #5
          Executor написа:
          Ето тук ти е радиатора! Ако купето ти е 94-96Как изби? Бързо и всичко изтече или малко по-малко тече ?Ако всичко е изтекло е най-вероятно кранче, ако бавно е станало може и радиатора да е спукан.Ако ти е спукан радиатора ми пиши, защото имам един за продан.
          Бавно си тече Някой знае ли, дали цялото табло се сваля или само средната конзола
          BMW E90 320D
          ех. FIAT COUPE 2.0 16V
          ex. FIAT BRAVO 1.6 16V
          ex. ALFA ROMEO 145 BOXER engine

          Коментар


            #6
            Гледах някъде как се разглабя но не се сещам сега. Но това което видях е че се демонтира волана и кормилната колонка отдолу педалите също и се отваря откъм педалите има винтове и се изтегля радиатора настрани. Врътня е но не е като при рено там да знаеш кво е.Опа сетих се ето ти линка надявам се да се справиш http://www.polak.ch/coupemanual/Heat...stem%2016v.htm
            Обичам си работата.

            Коментар

            Working...
            X