Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Искам да си внеса кола от Италия

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Искам да си внеса кола от Италия

    Искам да си внеса кола от Италия.Това което ме интересува е как стоят нещата с прехвърлянето там.(при покупка от частно лице)Какви такси се плащат.И какъв е най удачния вариант за докарване до тук.Не знам дали темата е за тук,ако не е така моля да бъде преместена където трябва.
    Marea Weekend HLX Jtd 110

    oO(_)____////____(_)Oo

    #2
    Никой ли не е ходил да си докара возилото сам? Yellow_Flash_Colorz_PDT_13
    Marea Weekend HLX Jtd 110

    oO(_)____////____(_)Oo

    Коментар


      #3
      Едно голямо приключение с много емоции, но и много рискове. За да не тормозя аудиторията, ако желаеш ще ти разкажа на ЛС, как се отказах от една Алфа в Италия. Все пак, за да не съм голословен, вариантите за собственоръчна доставка на кола са общо взето два: единия е да отидеш с автоджамбазин с микробус (такива, колкото искаш), като му заплатиш за "услугата" около 150 евро и да се приберете пакет с други като теб и джамбазина-задължително, щото той знае всички тънкости при покупка на колата, оформяне на документите и преминаването и през границите; втория е да си направиш една екскурзия, да си купиш автомобил и след като ти пресъхне мозъка от бюрокрация (Италия е като БГ в това отношение) и се сдобиеш с нужните документи да я предадеш на някой с автовоз срещу 500-800лв., който да ти я докара. И при двата варианта, обаче си приготви парички за хотел (~30евро на нощ), храна и подобни за поне четири дни.P.S. За малко да забравя - цената на бензина е 1.30евро за литър , тъй че ако тръгнеш на самоход...имаш и разход за ферибот до Игуменица...помисли си хубаво.
      Fiat Marea 1.8i 16V
      Fiat Tipo 1.4i 8V
      Fiat Punto 1.6i 8V
      www.italauto-bg.net/forum/

      Коментар

      Working...
      X