Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

ще съжалявам ли ако си купя fiat brava

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    ще съжалявам ли ако си купя fiat brava

    Здр понеже сам влубен във тази кола а до сега чувам само лошо за марката като цяло та решех аджеба да се допитам до хората които сам сигурен 4е ще помогнат :D искам да си купя fiat brava 19JTD или TD но незнам здрава и надежна кола ли е и дали няма да съжалявам ако някои от ваз е по запознат с тези коли моля го да ми помогне за да мога да избера като цяло всичко в тази кола ми харесва и то много като супоставиш цена+екстри+дизаин+форма абе дет се вика кола с характер но до сега само отрицателно ме настроиват???Ще се радвам ако ме ориентирате в коя насока да се ориентирам марката fiat или др

    #2
    Re: ще съжалявам ли ако си купя fiat brava

    cvetani4 написа:
    Здр понеже сам влубен във тази кола а до сега чувам само лошо за марката като цяло та решех аджеба да се допитам до хората които сам сигурен 4е ще помогнат :D искам да си купя fiat brava 19JTD или TD но незнам здрава и надежна кола ли е и дали няма да съжалявам ако някои от ваз е по запознат с тези коли моля го да ми помогне за да мога да избера като цяло всичко в тази кола ми харесва и то много като супоставиш цена+екстри+дизаин+форма абе дет се вика кола с характер но до сега само отрицателно ме настроиват???Ще се радвам ако ме ориентирате в коя насока да се ориентирам марката fiat или др
    ами човече какво да ти кажа ако те настройват отрицателно и към жена ти /приятелката ти / а си влюбен в нея би ли я изоставил само за това че другите хора около теб не я харесват ако пуснеш тук едно запитване за фоксваген примерно /сигурно за такава кола те настройват хората около тебе/ сигурно ще чуеш доста мнения които ще те откажат и от тази кола с две думи ако слушаш другите хора няма да си купиш кола искам да ти кажа да не слушаш махленските "разбирачи" а си вземи това което ти е на сърце просто внимавай при покупката не бързай търси нещо което си струва парите задължително основен преглед след като намериш "твоята"кола и съм сигурен че ще останеш супер доволен от автомобила всичко зависи от това на какъв екземпляр ще попаднеш дали предишния собсвеник се е грижил добре за него тва си е и малко на късмет пожелавам ти УСПЕХ
    TEMPRA 1.8 SW.SLX-продадена и заменена със БМВ 318TDS
    UNO 1.0 FIRE

    Коментар


      #3
      другото което е позачети форума преди да тръгнеш да купуваш,сигурна съм че има една тема която би могла да ти свърши работа "Блаво/Брава какво да гледаме когато купуваме" (мисля че така я бяха написали) в раздела EvergreenУспех и от мен

      Коментар


        #4
        Re: ще съжалявам ли ако си купя fiat brava

        cvetani4 написа:
        fiat brava 19JTD или TD
        Ако можеш да избираш - mnogo по-добре JTD от чисто TD ..... а и ако е след 97-8 ... идеално ....
        cvetani4 написа:
        fiat brava супоставиш цена+екстри+дизаин+форма абе дет се вика кола с характер но до сега само отрицателно ме настроиват???Ще се радвам ако ме ориентирате в коя насока да се ориентирам марката fiat или др
        При никоя друга марка не можеш постигчн всички екстри и удобста за тази цена !!!Но все пак - ИЗБОРА СИ Е ТВОЙ - както се казва ...........
        Tempra 1.6 i.e. S Lybra 1.8 vvt lx 088 9 242 369

        Коментар


          #5
          Щом ти е на сърцето и джоба взимай я,защото после ще съжаляваш че не си я купил,успех
          FIAT Coupe

          Коментар


            #6
            Ако още не си купил купуваи мен също ме разубеждаваха и какви ли не глупости чух, от 20 дни вече имам Брава и нямам сериозни проблеми.

            Коментар


              #7
              Eдва ли ще съжалявашКрасив автомобил, в повечето случай с доста екстри, бърз, икономичен, евтина поддръжкакакво може да се иска повече...
              Fiat Brava 1.9TD.100кс.1998г

              Коментар

              Working...
              X