Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Смяна на ангренажен ремък Bravo 2.0 20v

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Смяна на ангренажен ремък Bravo 2.0 20v

    Здравейте, знаете ли на колко хиляди се сменя ангренажния ремък на такова Браво, защото ми казаха в един сервиз на 60к че се сменяло, а пък аз гледам в Autodata че пише за модели до 2000 год. смяната е на 72к мили, а за след 2001 год. проверка и смяна ако е наложително на 36к мили и смяна пак на 72к мили или 5 години.Та сега се чудя на кое да вярвам, на сервиза или на autodataМерси
    Bravo HGT

    #2
    Доколкото знам, ангренажния ремък си е слабост на Браво/а, така че по-добре да се смени по-рано отколкото пише в Аутодатата. Наистина навсякъде дават да се сменя на окло 70 хил мили,но аз бих го сменил най-много на толкова км.
    Fiat Brava 1,6 16v 103 к.с. 1997г.

    Коментар


      #3
      dз моя го сменях скоро и от производителя го дават 75 х.мили, но пък в сервиза ми казаха че карат максимум по толкова, но в километри!п.п. имай в предвид че смяната е доста, да не кажа учудващо много скъпа!
      "То, правото, е като хубава кобила на пазара. Който има повече пари, той я купува..." Йордан Радичков.

      Коментар


        #4
        сменяйте си ремъците на най-много 65-70 х. км. защото 20 клапана ще ви струват доста по скъпо.
        UNO 1.0 FIRE & TIPO 1.4 I.E

        Коментар

        Working...
        X