Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Смяна на поленовия филтър - за въздуха в купето

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Смяна на поленовия филтър - за въздуха в купето

    Днес валеше.Качих се и карах малко,но предното стъкло на fiat marea се запоти при работещ вентилатор.Трябва ли да сменя поленовия филтър?Наскоро го вадих и видимо беше чист.Темата е за "Консултации" където я местя.Моля Ви преди да поствате /пишете/ прочетете правилата на този форум.Във всяка "къща" има някакъв ред.Поздрави Nino
    Fiat Marea 1,9TD

    #2
    има много причини за потене на стъклатаhttp://forum.fiat-bg.org/viewtopic.php?t=3137
    2015 Renault Megane Expression GT
    2009 FIAT Bravo 1.4 16V Dynamic
    Всичко за FIAT Bravo 2007

    Коментар


      #3
      A климатик имаш ли? Питам защото и на мен ми се запотяват стъклата когато е на вентилатор и е на максимум, но когато пусна да духа на клима веднага се оправя. Незнам на какво се дължи това.
      Fiat Bravo 1.9JTD

      Коментар


        #4
        Ако някой може да обясни ще съм много благодарен?!?
        Fiat Bravo 1.9JTD

        Коментар


          #5
          Здравейте Колеги,климатика изсушава вьздуха,затова помага много при потене на стьклата,особено при дьжд.От 7г. карам кола с климатик(Типо 1.6 160А2000) и сега Пунто90-климатика го ползвам целогодишно.[/img]
          Punto 176A9000-бялата точка на вселената

          Коментар


            #6
            И на мен при сменен поленов филтър, няма пропуск на антифриз, намазани са с разтвор против запотяване, клапата за външен въздух работи и при вкл.вентилатор на 4-та степен ми се запотиха съклата. Пуснах климатика за 1мин. и влагата изчезна. Мисля, че спасение от потенето на съклата няма просто кагато положението стане лошо трябва да се пуска климатика за няколко минути.
            BRAVA 1,4 12V
            Nissan Navara

            Коментар

            Working...
            X