Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Fiat Tipo 1,6 1993 - Хидравлична рейка

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Fiat Tipo 1,6 1993 - Хидравлична рейка

    Здравейте на всички! Имам проблем с хидравличната рейка на Fiat Tipo 1,6 1993. При смяна на тампони на двигателя и скоростната кутия майстора повреди левия маншон на рейката. След време оттам почна да капе хидравлична течност. В началото доливах, но вече не става. Изтича цялата за 1-2 часа. Предложиха ми да сложа механична рейка която нова е 120 лева. Но въпроса ми е може ли да се ремонтира старата и какъв е най добрия вариант?Предварително блаодаря и се извинявам ако се повтарям с тези въпроси.

    #2
    може да се рециклира,ако беше в софия щях да ти кажа къде да ходиш ама....на един приятел му взеха няма 100лв и неговата стара рейка и му дадох рециклирана с 6 месеца гаранция

    Коментар


      #3
      Благодаря! Чувал съм че от нашия регион ходят в Казанлък за рециклиране. Ще проверя.Не ми се ще да вземам втора ръка защото там въобще няма гаранция.

      Коментар


        #4
        Абе за нова сумата май отива към четирицифрена, та все пак търси препоръки за добри майстори в рециклирането... Има и вариант да търсиш по моргите, ама там гаранцията е по-френска и от рециклираните.
        Антверп, Аалст, Люцерн, Слован, Олимпия, Беверен, Публикум, Тампере, БАТЕ (Борисов), ЖИЛИНА и Дебрецен ... следва продължение...

        Коментар


          #5
          Казаха ми нова механична 116 лв.Нова хидравлична щото са ми приятели 560 лв.

          Коментар


            #6
            Колега, мисля че в Горна Оряховица има сервиз за хидравлични рейки. Не знам колко са доволни хората от тях, но поразпитай. Пък и съм чувал за някакви ремонтни комплекти за такиав рейки.
            Bravo 1.8 16V GT ex.
            Fiat Croma 1.9 16V mjet

            Коментар


              #7
              Колега преди година на Стамболийски ми обадиха 350 за нова хидравлична.
              Alfa Romeo 159 1.9 JTDM'07
              Fiat Linea 1.3 Multijet'08
              Fiat Doblo 1.9 (товарно магаренце)
              http://forum.fiat-bg.org

              Коментар

              Working...
              X