Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Съвет за накладки?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    v_a_c_h_o_o написа:
    Аз съм със Delphi Lockheed, малко са скъпички(65лв) обаче не са свирнали, а и спират отлично. Бил съм и с Remsa, от които също съм доволен, но не знам колко биха карали, защото продадох колата на която бяха.
    Аз в момента (от една година) съм с Remsa и съм много доволен. Важното е при накладките да не попаднеш на менте, а и цена от 20лв. например би могла да се счита за несериозна!
    Frontera Sport, X20SE март 1998

    Коментар


      #17
      Vladim написа:
      v_a_c_h_o_o написа:
      Аз съм със Delphi Lockheed, малко са скъпички(65лв) обаче не са свирнали, а и спират отлично. Бил съм и с Remsa, от които също съм доволен, но не знам колко биха карали, защото продадох колата на която бяха.
      Аз в момента (от една година) съм с Remsa и съм много доволен. Важното е при накладките да не попаднеш на менте, а и цена от 20лв. например би могла да се счита за несериозна!
      Кви пари ги взе ремсата и от София ли
      FIAT BRAVO 2.0 20v
      http://www.data.bg/images/gallery/media/theam_1.jpg

      Коментар


        #18
        team написа:
        Кви пари ги взе ремсата и от София ли
        Към 54лв. някъде бяха... Спират супер, но докато са студени трябва педала да се натиска една идея повечко, особено при първото спиране. Не знам дали така би било и с друга марка накладки, или проблемът е някъде другаде в колата Свирнали са ми съвсем леко на два пъти за една година употреба.
        Frontera Sport, X20SE март 1998

        Коментар

        Working...
        X