Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Зацепване на ангренажен ремък на 1.2 80 16V

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Зацепване на ангренажен ремък на 1.2 80 16V

    Не мога да открия белезите...Всичко е разместено вече благодарение на моя милост...всмисъл колянов вал, разпределителни валове и т.н.В момента колата седи разглобена и ме чака да благоволя да я сглобя, но...не знам как да зацепя ремъка Ако някой може да ми помогне със съвет, картинка или каквото и да било ще съм много благодарен.
    == Fiat Stilo == 1.6 16V 103 hp

    На света съществува една единствена гигантска машина, която се командва от пигмеи и това е бюрокрацията. (Оноре де БАЛЗАК)

    #2
    хммай ще ти трябва инструмент за фиксацияако при 1,2 е както при 1,6 и няма белези по валовете...
    2015 Renault Megane Expression GT
    2009 FIAT Bravo 1.4 16V Dynamic
    Всичко за FIAT Bravo 2007

    Коментар


      #3
      sev написа:
      хммай ще ти трябва инструмент за фиксацияако при 1,2 е както при 1,6 и няма белези по валовете...
      Нали това е идеята като няма белези да се фиксират валовете с този инструмент... той казва, че ги е разместил.Мисля, че 1.2/16V имат белези.Съвета ми е звънни на Hit-ko.
      SUZUKI SX 4/1.9 DDiS, 120 кс/8V, 4X4

      Коментар


        #4
        сега гледах сервизното ръководствопише че трябва фиксаторявно няма белезиhttp://www.fiat-bg.org/Downloads/Boo...04.pdfтова е ръководството, ако го нямашпроцедурата е описана в "02A - 1p2 liter engine - repair procedures"
        2015 Renault Megane Expression GT
        2009 FIAT Bravo 1.4 16V Dynamic
        Всичко за FIAT Bravo 2007

        Коментар


          #5
          Колеги, пратих лично съобщение на Христо, но не отговаря все още.Телефона не можах да го намеря.Има ли проблем да ми го напишете тук или да ми го пратите на лично съобщение?Благодаря предварително
          == Fiat Stilo == 1.6 16V 103 hp

          На света съществува една единствена гигантска машина, която се командва от пигмеи и това е бюрокрацията. (Оноре де БАЛЗАК)

          Коментар


            #6
            Слав написа:
            Колеги, пратих лично съобщение на Христо, но не отговаря все още.Телефона не можах да го намеря.Има ли проблем да ми го напишете тук или да ми го пратите на лично съобщение?Благодаря предварително
            пратих ти го
            2015 Renault Megane Expression GT
            2009 FIAT Bravo 1.4 16V Dynamic
            Всичко за FIAT Bravo 2007

            Коментар


              #7
              sev написа:
              пратих ти го
              Благодаря.Ще му звънна довечера, че нямам търпение
              == Fiat Stilo == 1.6 16V 103 hp

              На света съществува една единствена гигантска машина, която се командва от пигмеи и това е бюрокрацията. (Оноре де БАЛЗАК)

              Коментар


                #8
                sev написа:
                сега гледах сервизното ръководствопише че трябва фиксаторявно няма белези
                И в сервизното ръководство на Реното ми родено 86г. пише, а го има и сниман фиксатор на зъбните колела при операцията смяна на ангр.ремък, но не значи, че няма белези.
                SUZUKI SX 4/1.9 DDiS, 120 кс/8V, 4X4

                Коментар


                  #9
                  Виж дали това ще ти помогне:
                  Fiat Marea 1.8i 16V
                  Fiat Tipo 1.4i 8V
                  Fiat Punto 1.6i 8V
                  www.italauto-bg.net/forum/

                  Коментар

                  Working...
                  X