Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

прегряването

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #31
    Значи да чакам проблема да изчезне от самосебе си. Аз мисля, че е от перката, но няма как да бъда сигурен докато не отида да я погледнат.
    Fiat Bravo 1.8 GT

    Коментар


      #32
      doofiat написа:
      Yavor написа:
      doofiat написа:
      При Брава/Браво/Мареа перките не работя при изключване от контакт с ключа.Ако само се даде на контакт перките въртят и двигателя не е включен.
      Да ама на моята Брава си работи даже като е заключена колата и аз съм отвън Виж ако при дизелите е различно, не знам...
      И на бензинови Брави и Мареа съм виждал, че като изключиш от контакт и спира перката.
      Не е вярно - перката си работи(ако се е била включила), като изгасиш двигателя, докато не свали температурата. При мен е така, даже и при Вартбурга така беше Ако перката спира при изключване на двг-то, значи нещо не е в ред. При дизелите не знам как е - там перката не се ли върти постоянно, само скоростта й да се мени?
      1.4, 12V, 80к.с., ноем.'95, на газ

      Коментар


        #33
        След един час отивам до сервиза и ще ми кажат дали трябва да работи перката или не при изключен двг. И какъв е целия проблем с изхвърлянето на антифриз.
        Fiat Bravo 1.8 GT

        Коментар


          #34
          Megadeth написа:
          при мен не винаги, но се случва, след като спра и изключа всичко, перката на радиатора да повърти малко и да спре.
          Да - както каза и другия колега редовно "доказано" когато вече заключваме гаража а тя още си върти. Наште бензинки с климатик са така. Отделен въпрос е, че то през това време течност май не циркулира и кьолфайда.
          Брава 1,6 16V; Джанти 16-ки - по договаряне - 4 бр.:
          http://forum.fiat-bg.org/viewtopic.php?t=88126

          Коментар


            #35
            Вчера отидох до сервиза и се оказа, че моето Браво не е така. При изключване перката спира да върти, колкото и да е загряла колата. Проблема с изхвърлянето на антифриз е бил от дефектна капачка на преливника.
            Fiat Bravo 1.8 GT

            Коментар

            Working...
            X