Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Канал в София - Къде ?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    LiGuru написа:
    Открит канал има на ’Камбаните" жк. Младост 4. Като се кара към мономента на разширението преди него се завива на ляво след 30-40 м в ляво е канала. Сега е фраш със стройтелни машини и не знам какво му е състоянието, но аз там си сменям масла и такива работи.
    А какво правиш със старото масло?Да не го пускаш в канала или го събираш в тубичка и от там на някоя масларница?
    Brava ELX 1,6 16V, 90PS , LPG BRC Sequent24
    Мarea SW ,SX 1,6 16V, 103PS, LPG Zenit JZ2005

    Коментар


      #17
      GTipo написа:
      Иска ми се да възродим темата и да направим едно списъче, къде са каналите.Евентуално, в кой сервиз дават да си бърникаш по колата срещу заплащане.
      идеята ти е добра. аз ползвам една рампа, която е от кръстовището на тодор каблешков и луй айер се поема посока околовръстното, след 500 метра вляво се пада на едно широко. вижда се. много е неудобен обаче, нисък е и седиш в поза "такмо ще а...м"
      Lancia Lybra'99 2.4 JTD - 135hp
      Fiat Bravo'97 1,6 16v
      Fiat Tempra'91 1,6 mono

      Коментар


        #18
        Това някъде по Луи Айер по посока околовръстното ли се пада? Защото аз знам една малка рампичка, която е в този район но се пада по Никола Крушкин - Чолака обаче.
        FIAT BRAVO II 1.4 GPL
        FIAT BRAVA 1.6 16V 103ps
        FIAT TIPO 1.6i.e. 835.С1 '93 ABS
        FIAT UNO 1.5

        Коментар


          #19
          dudulia написа:
          А какво правиш със старото масло?Да не го пускаш в канала или го събираш в тубичка и от там на някоя масларница?
          Всеки си го прави каквото иска, аз го събирам и го давам на бате Радко в горубленски сервиз да му бере гайлето.

          Коментар


            #20
            stanleyhacker написа:
            Това някъде по Луи Айер по посока околовръстното ли се пада? Защото аз знам една малка рампичка, която е в този район но се пада по Никола Крушкин - Чолака обаче.
            ами не знам тези имена не ми говорят нищо- значи ако идваш от сребърна и направил ляв по луи айер и караш направо стигаш до кръстовището на каблешков, вдясно има лукойл, ако продължиш направо 500 метра след това вляво е рампата. има някакъв скатан сервиз там
            Lancia Lybra'99 2.4 JTD - 135hp
            Fiat Bravo'97 1,6 16v
            Fiat Tempra'91 1,6 mono

            Коментар


              #21
              Ок, рампата да не е на сервиза, всмисъл може ли да се ползва свободно? Питам защото живея до лукойла. Иначе тази моята е по сребърна и не стигаш до луи айер, а завиваш наляво по никола крушкин - чолака караш повече от 500 метра май и стигаш един паркинг с тирове вдясно и там се завива наляво, има малка полянка, нещо като паркингна хората от околните къщи. там е рампичката, но е мн. неудобна и става само за бързи ремонти.
              FIAT BRAVO II 1.4 GPL
              FIAT BRAVA 1.6 16V 103ps
              FIAT TIPO 1.6i.e. 835.С1 '93 ABS
              FIAT UNO 1.5

              Коментар


                #22
                stanleyhacker написа:
                Ок, рампата да не е на сервиза, всмисъл може ли да се ползва свободно? Питам защото живея до лукойла. Иначе тази моята е по сребърна и не стигаш до луи айер, а завиваш наляво по никола крушкин - чолака караш повече от 500 метра май и стигаш един паркинг с тирове вдясно и там се завива наляво, има малка полянка, нещо като паркингна хората от околните къщи. там е рампичката, но е мн. неудобна и става само за бързи ремонти.
                не е на сервиза. съвсем свободно се ползва, малко е мръсно отдолу от свине дето си излизат маслото на земята. ако искаш утре рано трябва да мина да погледна набързо нещо, мога да мина да ти я покажа ако ти е важно
                Lancia Lybra'99 2.4 JTD - 135hp
                Fiat Bravo'97 1,6 16v
                Fiat Tempra'91 1,6 mono

                Коментар


                  #23
                  Не, не е толкова важно, просто от обща култура, защото е точно до нас. Очакват ме ремонти, но чак като се затопли времето.
                  FIAT BRAVO II 1.4 GPL
                  FIAT BRAVA 1.6 16V 103ps
                  FIAT TIPO 1.6i.e. 835.С1 '93 ABS
                  FIAT UNO 1.5

                  Коментар


                    #24
                    batececo написа:
                    Люлин - зад новооткрития хипермаркет Мобексперт, непосредствено до него.П.С. един колега вика за Дружба, че някъде около РУМ-а имало, ама не съм мн наясно с Дружбите и не мога да те опътя за там...
                    За протокола: Този канал вече го няма. Днес се опитах да го намеря. Местен човек ми каза, че на негово място вече има нов блок.
                    04/2000 Fiat Brava 1.9 JTD 105+

                    Коментар


                      #25
                      Каналите в Младост до метростанцията на Младост 3 са си още там. Даже вчера имаще едно Пунто покачено там.
                      Кара FIAT BRAVO 1,8/16V GT99. ГИ ФОБОС
                      (\\\)[___////___](\\\) R.I.P. моя любов.
                      Алфа 147 1.9 mjtd няква дукати история. Абсолютен саждо-генератор.

                      Коментар


                        #26
                        В Разсадника ползвал съм го няколко пъти.https://www.google.com/maps/preview#!data=!1m8!1m3!1d3!2d23.286448!3d42.701075 !2m2!1f86.7!2f69.69!4f75!2m7!1e1!2m2!1sQ88AZxjyQAq 3jDW655DJzw!2e0!5m2!1sQ88AZxjyQAq3jDW655DJzw!2e0&f id=5
                        Fiat Tipo 1.4ie 1993 EX
                        Fiat Stilo 1.6 16V 2003

                        Коментар

                        Working...
                        X