Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Има ли газ в гърция?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Има ли газ в гърция?

    Колеги някой ходил ли е на скоро в Гърция и може ли да ми даде информация дали там по бензиностанциите има газ и дали накрайниците им стават за нашите газови уредби. Мерси предварително.

    #2
    Моят опит показва, че по пътя до Атина има две газостанции, а в самата столица има две или три (аз ползвах само една). Обобщено казано Гърците не уважават много газта, както и дизела, но макар и трудно се намира - минавал съм маршрута Кулата-Солун-Атина-Игуминица без да се наложи да минавам на бензин

    Коментар


      #3
      Мен ме интересува от кулата до Солун и в самия Солун.

      Коментар


        #4
        От Кулата до Солун са под 200 км., така че не ти трябва газостанция. В самия град има две (аз толкова знам), като едната е на самия път за Атина (на влизане в Солун надясно по аутобана за Атина). Между другото цените на газта в Гърция не са толкова на далавера, както в Италия, а бензина може да е по-евтин от БГ

        Коментар


          #5
          Преди да съм забравил - да кажа, че газ има главно в бензиностанциите на Шел

          Коментар


            #6
            Мерси за инфото. Проблема е че бутилката ми е малка - 30л., т.е. пълни се до 25-26, а колата не върви хич добре на бензин. Изобщо не ми е за далаверата от цената на газта

            Коментар


              #7
              А метанче случайно има ли? Около Солун или Лариса ?
              ||El Paso Performance|| Мойте обяви ||
              // Fiat Tipo 5-door 1.4 SOHC // Fiat Tipo 1.6 DOHC 3-door Trackday project // Lancia Dedra HF Turbo // Fiat Tempra SW 4x4 //

              Коментар


                #8
                kamen написа:
                Мен ме интересува от кулата до Солун и в самия Солун.
                Надявам се този линк да ти помогне: http://www.shellgas.gr/site.html?page=90&lang=en
                BRAVA 1,6 16V EL 96г. - АГУ "Landi"
                Среден разход на газ

                Коментар

                Working...
                X