Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Селения голд или 20К

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    Lane Staley написа:
    Nino написа:
    Lane Staley написа:
    Предполагам, че ви е писнало от подобни теми, но...Преди около 2 часа си купих Браво 1,4 12V Двигателя буквално пее, не съм предполагал, че може да е толкова тих. Но... Има доста нагар и ми препоръчаха да сложа някакво по-евтино масло, с което да карам 2-3000 км за да прочисти и после да го сменя. Мислите ли, че е удачно и ако да какво "временно" масло да сложа?Благодаря предварително.
    Къде има "доста нагар" и как го видя? Тези които са ти препоръчали това, общо взето са ти говорили глупости!Има специални промивни масла, разгледай в сайта на "Приста".http://www.prista-oil.com/technical/...ad&pid=74&l=bg
    Нагар има по капачката на капака на цилиндровата глава. И хвърля масло. Като се бръкне с пръст в ауспуха - доста е омаслено. Надявам се, че това не е лош знак
    това в аспуха ВЪОБЩЕ не е добър знак - гумички на клапаните и/или сегменти...
    "Светлината си въобразява,че се движи по-бързо от всичко друго,но бърка.Колкото и да припира,открива,че мракът е стигнал пръв и вече я чака."-Т.Пратчет
    (Fiat 131 ABARTH 103 kW, Aprilia Tuono RSV 1000)

    Коментар


      #17
      Ти ме уби Няма ли възможност да е от нещо друго?
      like a man in silk pyjamas shooting pigeons from a deckchair

      Коментар


        #18
        Lane Staley написа:
        Ти ме уби Няма ли възможност да е от нещо друго?
        Няма какво да те убиваме... много внимателно прочети тази тема:http://www.fiat-bg.org/forum/viewtopic.php?t=9111
        SUZUKI SX 4/1.9 DDiS, 120 кс/8V, 4X4

        Коментар


          #19
          Да, тази и няколко подобни ги прочетох. Разбрах за недостатъците и си давам сметка за тях. Исках да кажа, дали това не би могло да се дължи и на друг проблем. Все пак кофти е за начална скорост да получа смяна на всичко в ДВГНе пренебрегвам тази възможност, но не искам и да изпадам в паника
          like a man in silk pyjamas shooting pigeons from a deckchair

          Коментар


            #20
            Място за паника няма, но смени и тези гумички, когато сменяш ремъци, ролки и т.н.А и наистина да ти е съвсем мирна главата, сменете и маслотражателните гумички на клапаните/предполагам, че става без да се демонтира главата и при този двигател/.
            SUZUKI SX 4/1.9 DDiS, 120 кс/8V, 4X4

            Коментар


              #21
              Ще сменя всичко каквото мога Благодаря много за съветитеИ надявам се да не ми се налага често да имам нужда от тях, а повече време да прекарвам в секцията с общи приказки ( Ех мечти, мечти...)
              like a man in silk pyjamas shooting pigeons from a deckchair

              Коментар

              Working...
              X