Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Надпис на двигателя?? Bravo

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Надпис на двигателя?? Bravo

    Какво според вас означава написаното на пластмасата : distr..KM69046Колата е bravo 1.6 16v.
    Прикачени файлове
    BRAVO 1.6 16V

    #2
    Ми може КМ да значи "километри" 69046. От скоро ли имаш колата и на какъв пробег е? А за "distr.." може да е "distrubution"...
    Fiat Stilo 1.8 16V

    Коментар


      #3
      Нещо е сменяно на тези километри,я ангренаж,я нещо друго,но със сигурност означава километри
      forza forever

      Коментар


        #4
        за километрите ми е ясно. обаче ми е интересно какво е сменяно тогава. колата мисля да я купувам.
        BRAVO 1.6 16V

        Коментар


          #5
          Само при смяна на ангренажа драскат така.Аз какво да кажа като на моя страничен капак на ангренажа пише 234000.Много смешно ми става като напишат в някоя обява реални 70000 км за кола на 10 години.И пак на максимата кола от каране не се плаши и жена също.
          Fiat Bravo 1,4 12V; Lancia Zeta 2,0 Turbo; Fiat Doblo 1,9 Multijet 120 h.p.
          Fiat Marea Weekend ELX 1,9 TD - бившата

          Коментар


            #6
            Според мен е сменен антифриза на тези километри, защото надписа е написан на радиатора

            Коментар


              #7
              В някой морги надписват частите си по този начин, но няма логика да пишат километри. Най-вероятно е сменян ангренажния ремък.
              Bravo HGT 2001

              Коментар


                #8
                Определено това, което търговецът би искал да изтъкне е, че разбираш ли колата е на 80000 км и преди 10к е сменен ангренажа, нали виждаш. И аз имам една такава Мен ако питаш - хич не гледай какво пише. Сменяш си всичко и почваш да си водиш собствена сметка, да ти е мирна главата.
                Антверп, Аалст, Люцерн, Слован, Олимпия, Беверен, Публикум, Тампере, БАТЕ (Борисов), ЖИЛИНА и Дебрецен ... следва продължение...

                Коментар


                  #9
                  vesko написа:
                  Определено това, което търговецът би искал да изтъкне е, че разбираш ли колата е на 80000 км и преди 10к е сменен ангренажа, нали виждаш. И аз имам една такава Мен ако питаш - хич не гледай какво пише. Сменяш си всичко и почваш да си водиш собствена сметка, да ти е мирна главата.
                  то е ясно, че всичко ще се сменя, но просто ми беше интересно. иначе днес карах колата перфектна е. утре я водя на диагностика и ако всичко е 6. от утре ще съм собственик на фиат браво.
                  BRAVO 1.6 16V

                  Коментар


                    #10
                    DIstr. е Dstribution belt - ангренажен ремък.А дали е истински надписа или не е - божа работа :о)На моята имаше подобе ннадпис като я взех, и тъкмо и беше дошло да се сменя ...
                    Tipo, 1,8 DOHC, 105 hp

                    Коментар


                      #11
                      Кейн написа:
                      DIstr. е Dstribution belt - ангренажен ремък.А дали е истински надписа или не е - божа работа :о)На моята имаше подобе ннадпис като я взех, и тъкмо и беше дошло да се сменя ...
                      Е то в този случай означава, че на 70 хилади километра някой е сменил ангренаж. Не означава, че това е последната смяна ... Ако колата е добра - взимай и не гледай километража много - чувал съм че за 70 кинта могат да го направят и името да ти показва

                      Коментар

                      Working...
                      X