Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Разход на БРаво ХГТ(2.0 20в)

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Разход на БРаво ХГТ(2.0 20в)

    Утре ще се сдобия с такава кола да знаете горе долу колко харчи в градски условия.Имах 1.6 16в и ми харчеше 10-11 в града
    -Има ли курви,попита Жоро Италианеца.
    -Рускини!Отговори Бесния.Тази вечер ще шибаме Великия Съветски Съюз!

    FIAT BRAVO HGT 2.0 20V-147k.c.

    #2
    според щофьора :D и състоянието на колатаможе би нещо в границите на 12-14
    2015 Renault Megane Expression GT
    2009 FIAT Bravo 1.4 16V Dynamic
    Всичко за FIAT Bravo 2007

    Коментар


      #3
      преки наблюденияпри яка ръчка сме стигали до 16-17градско (софия) 13-14извънградско най-малко ни е давало 9,но с каране не повече от 100

      Коментар


        #4
        на ръчкане разхода не се хваща, но иначе нещата са спокойни - 12-14л. и да не забравиж конусче да си боднеш, поне звук да вади :Dп.п. на извън градско с около 100 харчи 6-7л. максимум, дава 10/100 разход с над 160!
        "То, правото, е като хубава кобила на пазара. Който има повече пари, той я купува..." Йордан Радичков.

        Коментар


          #5
          мерси за отговорите ще свикна на разхода то не може ем да е бърза и мощна колата ем да не харчи.Като я покарам малко ще ви споделя мнението си за ХГТ.Това ми е мечтаната кола а за зука и без конусче си го вади страшен))))))
          -Има ли курви,попита Жоро Италианеца.
          -Рускини!Отговори Бесния.Тази вечер ще шибаме Великия Съветски Съюз!

          FIAT BRAVO HGT 2.0 20V-147k.c.

          Коментар


            #6
            абе това с конусчето не знам какъв звук вади ама съм си поръчал на JR и скоро ще го разбера. За разхода нема кво ново да кажа, той е такъв какъвто си го направиш На мен лично минимума ми е бил 8 извън града, а в града към 12-13
            Bravo HGT 2001

            Коментар


              #7
              Значи градско по-малко от 13-14 няма да ти даде В това съм сигурен, а най-много 17/100л. , но при едно стабилно каране.

              Коментар


                #8
                Един приятел има Bravo HGT. Каза че под 15 градско не му пада. Не знам дали е вярно.
                Fiat Bravo SX 1.6 16V

                Коментар

                Working...
                X