Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Колата не иска да запали :(

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #31
    ок Митко, кажи къде да го търся тоя датчик ( на двигателя ) и колко струва..ако не е много пари да пробвам да го сменя..
    Bravo 1.6 16V

    Коментар


      #32
      абе хора стига сте сменяли бе, проверте първо какво е. моя такъв датчик е 35 лв, за темпра твоя ще е по-скъп. няма нужда от свещ, просто доближи кабела на 4-5 милиметра от маса/да не го лепнеш на маса ей!/ и като чукнеш трябва да фръкне искра.колата съвсем никакви признаци на палене ли няма, дори за сек не припалва ли
      Lancia Lybra'99 2.4 JTD - 135hp
      Fiat Bravo'97 1,6 16v
      Fiat Tempra'91 1,6 mono

      Коментар


        #33
        Колата припалва за секунда..поне след като цял ден съм бил на работа и пробвам, след като се прибера...Но веднага гасне.Иначе в краткото време в което работи стрелката на оборотомера скача нормално..
        Bravo 1.6 16V

        Коментар


          #34
          mixifixi написа:
          Колата припалва за секунда..поне след като цял ден съм бил на работа и пробвам, след като се прибера...Но веднага гасне.Иначе в краткото време в което работи стрелката на оборотомера скача нормално..
          хм, може би датчик тогава някакъв. я си провери онзи синия топлиниия да не е разкачен.иначе аз на темпрата абсолютно винаги така си проверявам за искра, на кромата също/пълна инж, темпрата моно/ и досега нищо не е станало. все пак щом казваш сигурно е така. а защо баш ще ми обясниш ли да се пообразовам?п.с. а щом свещите са в бенз колата е задавена. все повече си мисля за датчик. газова нямаш предполагам/а трябва/?
          Lancia Lybra'99 2.4 JTD - 135hp
          Fiat Bravo'97 1,6 16v
          Fiat Tempra'91 1,6 mono

          Коментар

          Working...
          X