Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Разлика в дръжките на вратите между Брава и Мареа???

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Разлика в дръжките на вратите между Брава и Мареа???

    Здравейте всички! Дръжките на Браво откровено не са хубави и се налага смяна след определен переиод-това е всеизвестен факт. Въпроса ми дръжките на Марета по-хубави ли са, защотто аз гледах една Мареа дръжките и бяха супер но не знам дали не са били сменени скоро?? Който знае , да пише! Благодаря на всички! Поздрави!

    #2
    Същите са да аз ги сменях скоро на Мареата, а ако си ги и боядисаш стават нъмбар уан

    Коментар


      #3
      Една нова дръжка за Мареа е 57лв. и те са боядисани в някакъв май светлозелен цвят - готови за боядисване. В новите дръжки на Брава, които продават по магазините проблема с прегарянето е отстранен, т.е. няма гума по тях. Цените им са около 30лв за дръжка. Комплекта включва както пластмасата така и целия механизъм на дръжката.
      Fiat Brava 1.4SX '97 (Бензин & Метан)

      Коментар


        #4
        Абсолютно еднакви са по конструкция.
        Fiat Bravo 1,4 12V; Lancia Zeta 2,0 Turbo; Fiat Doblo 1,9 Multijet 120 h.p.
        Fiat Marea Weekend ELX 1,9 TD - бившата

        Коментар


          #5
          spark написа:
          Една нова дръжка за Мареа е 57лв. и те са боядисани в някакъв май светлозелен цвят - готови за боядисване. В новите дръжки на Брава, които продават по магазините проблема с прегарянето е отстранен, т.е. няма гума по тях. Цените им са около 30лв за дръжка. Комплекта включва както пластмасата така и целия механизъм на дръжката.
          Има и черни колега

          Коментар


            #6
            Като си купувах колата нямаше кьорава брава с читави дръжки. На Маруся са заводски боядисани в цвета на купето и като издръжливост нямат нищо общо с тия на браво/брава.
            Антверп, Аалст, Люцерн, Слован, Олимпия, Беверен, Публикум, Тампере, БАТЕ (Борисов), ЖИЛИНА и Дебрецен ... следва продължение...

            Коментар


              #7
              И аз съм забелязал че дръжките на Браво/Брава са мн гадни, май от някаква гума и се ронат.Ама тва май е само на по старите, мойте дръжки са пластмасови и не са мръднали
              Fiat Bravo 99г.(Goodbye) ,Citroen Xsara VTS 99г., Mercedes C 220 CDI 2000г.

              Коментар

              Working...
              X