Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

пунто или браво

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    пунто или браво

    Здравейте, реших да си взема италианка и се колебая между Пунто и Браво, около 2000-2002 , може ли да ми кажете откъм разход , косумативи и тнт кое е за предпочитане.Абе въобще плусове и минуси.

    #2
    Това е есе едно да сравняваш Корса и Астра, или Поло и Голф! Реши, какъв габарит кола ти пасва и след това питай!
    Frontera Sport, X20SE март 1998

    Коментар


      #3
      пунтото от тез години май си е изцяло по-нов модел....вземи си него
      A big fan of 'Top Gear' and 'Foose design'
      e30 forever!

      Коментар


        #4
        Аз бих заложил на Punto-то, ако може и да е HGT

        Коментар


          #5
          ей пич скоро си взех PUNTO JTD 1,9 2000g. 3врати! запазено а и варви якооооооо

          Коментар


            #6
            предполагам, че след като си се спрял на браво, а не на брава значи ти пасва повече спортния дух в един автомобил. Не му мисли,а взимай едно браво и въобще не се колебай.

            Коментар


              #7
              bscsystem написа:
              предполагам, че след като си се спрял на браво, а не на брава значи ти пасва повече спортния дух в един автомобил. Не му мисли,а взимай едно браво и въобще не се колебай.
              Ми аз да ти кажа новото пунто има много по спортна визия от бравото Но това все пак са различни габарито коли и модели. Пунтото е по нов модел, но пък бравото е малко по голямо

              Коментар


                #8
                Къде ще караш повече - в града или извън? Ще караш ли семейство или си сам? Бравото е по-високия клас. На магистрала на могат да се сравняват. В по-голямото можеш да събереш малки неща. Малкото по-голямо не може да стане. Хората затова произвеждат различни коли, за да удоволетворяват различни нужди.
                Bravo 1.8 16V

                Коментар


                  #9
                  Преди имах УНО и после ТИПО.Нещо подобно е да сравниш ПУНТО и Браво.Няма място за сръвнение.Различен клас коли.По-голямата кола е по-удобна,по-стабилна,но и харчи повече(не винаги).За грдско малката кола е по-функционална,но иначе не.Вземи това,което ти е на сърцето!
                  Brava ELX 1,6 16V, 90PS , LPG BRC Sequent24
                  Мarea SW ,SX 1,6 16V, 103PS, LPG Zenit JZ2005

                  Коментар


                    #10
                    Абе то Бравото е "уж" по-голямо ама е с 2 врати. Откъм вътрешно пространство Пунтото не е по-малко, нищо че се води друг клас. Вземи си Пунтото от тая година. По-нова концепция е. На мен МК2 са ми любимите

                    Коментар


                      #11
                      maiden написа:
                      Абе то Бравото е "уж" по-голямо ама е с 2 врати. Откъм вътрешно пространство Пунтото не е по-малко, нищо че се води друг клас. Вземи си Пунтото от тая година. По-нова концепция е. На мен МК2 са ми любимите
                      Абсолютно точно изказване Даже Пунтото отпред е колкото бравото (говоря за МК2)

                      Коментар


                        #12
                        стига бе хора, не може и дума да става за това, че вътрешното пространство на двете коли е еднакво, бравото е много по-голямо, това си е просторна кола просто пунтото е по-нов модел, бравото е по-стабилно, както каза колегата...успех в избора!!! пп а колегата с бравото, зеленото на аватара, все едно е снимал моето, явно караме близнаци, само че той е бензинджия
                        A big fan of 'Top Gear' and 'Foose design'
                        e30 forever!

                        Коментар


                          #13
                          И аз съм за Пунто. Определено, бравото ми харесва повече на външен вид но по-изпипаната кола е Пунто.Вътрешното пространство в двете коли е еднакво, имам директни наблюдения ( Виж ми подписа ). Бравото вози малко по-меко от Пунто. Ако Бравото ти харесва повече, вземи си него, човек трябва да се чувства добре в колата си.Ако ти трябва за магистрала, вземи си една Мареа.
                          Сега Фруктиера в БГ и Додж навън
                          Карал Типо 1.6 75 ->Пунто 1.2 75->Браво 1.9Д->Стило 1.9 JTD

                          Коментар


                            #14
                            Един приятел има пунто 2001год и мога да кажа че Бравото е мн по широко отвътре и вратите са му мн по големи от на пунтото... Ама според мен ако си зимаш 2002год , по добре пунто...Все пак е ново купе за разлика от на бравото което е от 96 год, по нов интериор,цената също говори кое по добро
                            Fiat Bravo 99г.(Goodbye) ,Citroen Xsara VTS 99г., Mercedes C 220 CDI 2000г.

                            Коментар

                            Working...
                            X