Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Никъде го няма това :(((

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Никъде го няма това :(((

    Обходих Ивицата Газа (ул."Цар Симеон") от край до край, но не намерих такъв маркуч. От него излиза и едно малко маркучле, мисля, че прави вакуум. Този маркуч ми е адски твърд, напукан и в ужасно състояние. Колата не работи добре на бензин, може и да не е от това, но искам да го сменя в най - скоро време. Ходих също и при Италиянеца да го търся втора ръка - казаха, че няма. МОЛЯ, ако някой знае къде мога да си закупя тоя маркуч да пише. Мерси.
    Прикачени файлове
    M-Benz E 250 TD 150hp
    M-Benz 200d 75 hp
    Peugeot Bipper 1,3 HDI много малко конски сили

    #2
    пич, не виждам какъв ти е проблема1. проблема ти в работата на двг не е то този маркуч, можеш да го махнеш, но както и да е решил си и искаш да е там2. защо не си вземеш един най-прост маркуч воден с подходящ диаметър, побиваш му една дупчица и праскат онова пласмасовото, което е за малкато маркуче. няма да е в тази S форма маркуча, ама какво от това. ако толкова държп да е като оригинален трябва да намериш някакъв твърд маркуч и дкато го нагрееш накрая и го сложиш където трябва ще си ок
    Lancia Lybra'99 2.4 JTD - 135hp
    Fiat Bravo'97 1,6 16v
    Fiat Tempra'91 1,6 mono

    Коментар


      #3
      Re: Никъде го няма това ((

      msotiroff написа:
      Обходих Ивицата Газа (ул."Цар Симеон") от край до край, но не намерих такъв маркуч. От него излиза и едно малко маркучле, мисля, че прави вакуум. Този маркуч ми е адски твърд, напукан и в ужасно състояние. Колата не работи добре на бензин, може и да не е от това, но искам да го сменя в най - скоро време. Ходих също и при Италиянеца да го търся втора ръка - казаха, че няма. МОЛЯ, ако някой знае къде мога да си закупя тоя маркуч да пише. Мерси.
      Предполагам, че е за 1.4/12v - 28 лв. - www.axm-auto.com

      Коментар


        #4
        Да, това е маркуч за вентилация на картерните газове, по-точно за връщането им за доизгаряне в цилиндрите.Няма да доведе до нищо значително замяната му но ако си решил да го смениш - Христо е твоя човек
        I'm not totaly useless! I can be used as a bad example...

        Коментар


          #5
          T&N car, намират се на кръстовището между бул. Дойран и бул Гоце Делчев, аз такъв купувах преди около 6 месеца от там, щото моя го скъсах с голи ръце. Пробвай и в Еуро 07 http://www.euro07.net/bg/shops.html#sofia.
          Сега Фруктиера в БГ и Додж навън
          Карал Типо 1.6 75 ->Пунто 1.2 75->Браво 1.9Д->Стило 1.9 JTD

          Коментар


            #6
            И моя е напукан в краищата, но с малко изолирбанд (от магазина по 1 лв ) и две нови скоби всичко заспа. Мога да ти пратя снимки чак в събота да видиш как е станало.
            Fiat Brava 1.4SX '97 (Бензин & Метан)

            Коментар


              #7
              spark написа:
              И моя е напукан в краищата, но с малко изолирбанд (от магазина по 1 лв ) и две нови скоби всичко заспа. Мога да ти пратя снимки чак в събота да видиш как е станало.
              Е, нема такъв филм !!! Изолирах го сложих му нови скоби и............................ колата ПРОРАБОТИ на бензин :D :D :D Не знам дали е съвпадение, но от този момент нататък колата вече работи на бензин. Толкова майстори и се изредиха и не разбраха от какво не работи. Един вика помпата не прави достатъчно налягане, друг вика няма "минус" в дюзата, трети вика друго...!!! Писна ми вече от пишман майстори, честно
              M-Benz E 250 TD 150hp
              M-Benz 200d 75 hp
              Peugeot Bipper 1,3 HDI много малко конски сили

              Коментар


                #8
                Евалата пич и моят такъв е напукан, ще викам от Христо един ( имоето браво леко претриса на бенз) , но в тая връзка - навремето на пунтото се беше измъкнало едно вакумче, мотора тресеще като на трактор, пушеше отзад като дизел. Като огледах и купих ново маркуче, всичко заспа!
                Alfa Romeo 159 1.9 JTDM'07
                Fiat Linea 1.3 Multijet'08
                Fiat Doblo 1.9 (товарно магаренце)
                http://forum.fiat-bg.org

                Коментар

                Working...
                X