Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Kои болтове пасват на фиат на главината?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Kои болтове пасват на фиат на главината?

    Дойде време да си сложа летите джанти които са от Ланчия и се оказа че болтовете на Бравата идват къси,хваат само на 2 врътки и толкова.Решението е нови болтове или от друга кола ,проверих и установих че от Лада пасват обаче никъде не мога да намеря толкова дълги,трябва ми да са с 10 мм по-дълги от тези на моята кола.Аз съм студент в Габрово а иначе живея в Казанък и тук установих че втора ръка такива болтове не мога да намеря а нови ми искат по 1,50лв на болт,а на мен ми трябват 16 ,което меко казано ми се видя много.тази седмица ще отида на Чавеите(село габровско ) и там мисля да търся също.Въпроса ми е ,някой знае ли от каква друга кола стават ,освен от Лада ,Фиат.Пробвах от Рено ,там стъпката е по малка .Благодаря предварително.
    Play Golf ,but not drive golf!!!
    Brava 1,6 16V 99' с ФОБОС
    C4 1,4 16V 2007- Stag 300 Premium

    #2
    Най-добре ще е да свалиш един от твоите болтове за да можеш да сравниш резбата, защото за различните коли резбите също са различни. Търси конусовидни болтове за летите джанти.
    Fiat Idea 1.9 8V mJet 'Emotion'
    Fiat Bravo 1.4 16V T-Jet 'Eleganza'
    Fiat Punto 1.2 16V ELX 'Speedgear'
    Fiat Uno 1.0 i.e S - "powered by FIRE 8V"

    Търси се..

    Коментар


      #3
      във всички по-сериозни "гумаджийници" продават болтове, които са по дълги, и са специални за лети джанти (с по-голям конъс на главата). бройката е около 1.50-2.00 лв...
      "Светлината си въобразява,че се движи по-бързо от всичко друго,но бърка.Колкото и да припира,открива,че мракът е стигнал пръв и вече я чака."-Т.Пратчет
      (Fiat 131 ABARTH 103 kW, Aprilia Tuono RSV 1000)

      Коментар


        #4
        Пежо-ситроен имат същите параметри на резбата, с дължината не знам как стоят нещата...
        Антверп, Аалст, Люцерн, Слован, Олимпия, Беверен, Публикум, Тампере, БАТЕ (Борисов), ЖИЛИНА и Дебрецен ... следва продължение...

        Коментар

        Working...
        X