Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

мнение за Pirelli P5000 DRAGO vs Марангони Zeta Linea...

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    Vladim написа:
    pakumba написа:
    аз съм чел мнения по форумите, че били кофти, дори тук скоро гледах някъде някой коментира, че имало много баланс по джаната-заради марангонито. и мене ме кефят, ама не съм чел добри неща за тях.
    Тези Marangoni бяха регенерат, колега!
    Malatesta са регенерат,а не Marangoni ,братовчед ми караше такива и беше доволен,но и аз мисля,че Пирели са по-добрия вариант при тази малка разлика в цените
    forza forever

    Коментар


      #17
      TRE GAZELE написа:
      Malatesta са регенерат,а не Marangoni ,братовчед ми караше такива и беше доволен,но и аз мисля,че Пирели са по-добрия вариант при тази малка разлика в цените
      Нямам идея, кои са регенерат и кои не, просто цитирам думите на колегата!
      Frontera Sport, X20SE март 1998

      Коментар


        #18
        Pireli-тата са турски мисля,затва са ефтини.Но тва не значи че не са читави!

        Коментар


          #19
          Pirelli си е Pirelli! А относно цената, действително е много съмнителна, може да е останала на склад и да е произведена преди година и повече. Аз съм купувал такива гуми от склад и бяха съответно с коригирана цена.
          Bravo HGT 2001

          Коментар


            #20
            Vladim написа:
            pakumba написа:
            аз съм чел мнения по форумите, че били кофти, дори тук скоро гледах някъде някой коментира, че имало много баланс по джаната-заради марангонито. и мене ме кефят, ама не съм чел добри неща за тях.
            Тези Marangoni бяха регенерат, колега!
            марангони са марка, която е под шапката на пирели и се предполага, че са от по нисък клас. иначе не са регенерат и имат зимни модели, които са на супер съотношение цена - качества.
            UNO 1.0 FIRE & TIPO 1.4 I.E

            Коментар

            Working...
            X