Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

За ламбда сондите

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    За ламбда сондите

    Колеги имам един въпрос относно тези сонди !А именно може ли да се разбере по вида на сондата как работи мора ?Има ли нещо общо с белезите по запалителните свещи,знаете там когато е черна ,.или омаслена ,или бяла и т.н.......надявам се да съм обяснил точно каква ми е идеята ...............................Помагайте.......... ......................!!!!!!!!!!!!!!!!!
    Работя в ПроАуто Така че ако някой се интересува от нещо ще помагам на драго сърце

    #2
    Re: За ламбда сондите

    deqnak__ написа:
    Topkarov написа:
    Колеги имам един въпрос относно тези сонди !А именно може ли да се разбере по вида на сондата как работи мора ?Има ли нещо общо с белезите по запалителните свещи,знаете там когато е черна ,.или омаслена ,или бяла и т.н.......надявам се да съм обяснил точно каква ми е идеята ...............................Помагайте.......... ......................!!!!!!!!!!!!!!!!!
    Виж тукДобре работещия мотор докарва на сондата същия цвят като при свещите - керемидено кафяв.
    Мерси много ми помогна !!!!!!!!!!!
    Работя в ПроАуто Така че ако някой се интересува от нещо ще помагам на драго сърце

    Коментар


      #3
      Re: За ламбда сондите

      deqnak__ написа:
      Виж тук
      Ха : Намерете 10-те разлики с това?! Кой от кого ... copy/paste
      BRAVA 1,6 16V EL 96г. - АГУ "Landi"
      Среден разход на газ

      Коментар

      Working...
      X