Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

волан

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    волан

    Искам да си сменя волана но има няколко въпроса Волана е с aer beg на не работи защото лампичката му светна и за това реших да сменя волана.Някой слагал ли е подобен волан и лесно ли се сменя като на оригиналния има aer beg и ще се отрази ли на лосчето на мигачите, смисал дали ще се връща като завъртиш волана обратно.Мерси предварително
    Прикачени файлове
    Fiat bravo 1.6 16v 103hp

    #2
    Никакъв проблем нямаш да смениш волана, но все пак те съветвам да си оправиш еърбега и да си сложиш оригиналния волан. Има защо хората да са го сложили там.

    Коментар


      #3
      а как се оправя ЕрБега, колега ?! Моят също има някаква грешка от 4-5 месеца и лампата свети, а имам желание да го оправя.
      M-Benz E 250 TD 150hp
      M-Benz 200d 75 hp
      Peugeot Bipper 1,3 HDI много малко конски сили

      Коментар


        #4
        Една от причините да ви свети лампата, е отпадане на автономното захранване (някои модели имат такова) или недостатъчен заряд на кондензатора, който би трябвало да задейства еърбеците ако в момента на удара колата по някаква причина няма ток.Във всички случаи ако искаш да си оправиш еърбега - иди в специализиран сервиз -предполагам че все някъде в голямото село трябва да има ?!

        Коментар


          #5
          Re: волан

          tache написа:
          Искам да си сменя волана но има няколко въпроса Волана е с aer beg на не работи защото лампичката му светна и за това реших да сменя волана.Някой слагал ли е подобен волан и лесно ли се сменя като на оригиналния има aer beg и ще се отрази ли на лосчето на мигачите, смисал дали ще се връща като завъртиш волана обратно.Мерси предварително
          А фланец намери ли си ,а и според мен ако го заменяш с този КАРУЦАРСКИЯ на снимката по добре недей или си номери от ХГТ.
          FIAT BRAVO 2.0 20v
          http://www.data.bg/images/gallery/media/theam_1.jpg

          Коментар


            #6
            Immortal написа:
            Една от причините да ви свети лампата, е отпадане на автономното захранване (някои модели имат такова) или недостатъчен заряд на кондензатора, който би трябвало да задейства еърбеците ако в момента на удара колата по някаква причина няма ток.Във всички случаи ако искаш да си оправиш еърбега - иди в специализиран сервиз -предполагам че все някъде в голямото село трябва да има ?!
            Ами аз живея в най - голямото село в БГ и определено има много сервизи. А знеш ли колко кинти ляга ремонта горе - долу ???
            M-Benz E 250 TD 150hp
            M-Benz 200d 75 hp
            Peugeot Bipper 1,3 HDI много малко конски сили

            Коментар


              #7
              q

              ear beg-а можете да го оправите само като го закачите на комп и ви изчистят грешките.А колега tache ако решиш да си оправяш ear beg-а и искаш воланати да изглежда различно може да го претапицираш в цвета на седалките или сътветно с кожа както си решиш-добър тапицер има до колудрума и горе до окръжна болница,моя съвет е такъв.А иначе за волана не би трябвало да има проблем но задалжително с фланец.
              FIAT - TIPO 2.0i.е

              Коментар


                #8
                msotiroff написа:
                Ами аз живея в най - голямото село в БГ...
                Дай по-полека, че да не започваме тема за софиянци и прииждащите в София! Странното е, че все казват, колко гаден бил града, а пък не си тръгват... чудна работа!
                Frontera Sport, X20SE март 1998

                Коментар


                  #9
                  Vladim написа:
                  msotiroff написа:
                  Ами аз живея в най - голямото село в БГ...
                  Дай по-полека, че да не започваме тема за софиянци и прииждащите в София! Странното е, че все казват, колко гаден бил града, а пък не си тръгват... чудна работа!
                  Не мисля, че града е гаден или нещо подобно. Ако го мислех за гаден щях да се преселя в Лас Вегас например
                  M-Benz E 250 TD 150hp
                  M-Benz 200d 75 hp
                  Peugeot Bipper 1,3 HDI много малко конски сили

                  Коментар


                    #10
                    ако ще сменям волана няма да е този
                    Fiat bravo 1.6 16v 103hp

                    Коментар


                      #11
                      Честно казано за мен е глупост да осакатяваш колата си, като премахваш екстра, която би ти спасила живота (не дай си боже)! Иди в оторизиран сервиз за италиански автомобили, където могат да ти направят точна диагностика и да ти кажат, къде точно е проблема.
                      Frontera Sport, X20SE март 1998

                      Коментар


                        #12
                        Vladim написа:
                        Честно казано за мен е глупост да осакатяваш колата си, като премахваш екстра, която би ти спасила живота (не дай си боже)! Иди в оторизиран сервиз за италиански автомобили, където могат да ти направят точна диагностика и да ти кажат, къде точно е проблема.
                        Да ама за теб,за мен не е глупост да си сложа едно МОМО или Sparco като допълнение към целия стайлинг на колата ако той е спортен ако не е и за мен е подобре да си е сток волана иначе е много смешно :P спортен волан а колата с тасове (примерно)
                        Прикачени файлове
                        FIAT BRAVO 2.0 20v
                        http://www.data.bg/images/gallery/media/theam_1.jpg

                        Коментар


                          #13
                          Прикачени файлове
                          FIAT BRAVO 2.0 20v
                          http://www.data.bg/images/gallery/media/theam_1.jpg

                          Коментар


                            #14
                            При мене също светеше лампата на еърбега. Отидох в Ванто Трейт. Казаха, че има втори компютър, който управлява еърбега. Той има живот 8-10 години. Моят беше свършил. Новия - 700 лв. Тогава просто го откачих и спрях лампичката да не свети, защото ме дразнеше. Относно волана - оригиналния си е много удобен, но и този на снимката изглежда жестоко. Как пасва с останалия интериор? Ще може ли да командва изключването на мигачите например? Иначе колкото пъти питаш дали да го сменяш или не, толкова различни отговора ще получиш. Ако ще се лишаваш от такава полезна екстра като еърбега, слагай каквото те кефи най-много. В крайна сметка ти ще си го караш
                            Bravo 1.8 16V

                            Коментар


                              #15
                              и мен това ме претиснява дали ще "командва изключването на мигачите" нека пише някой който е слагалА за еърбега свети лампичката защото радиатора на парното била от горе и капело
                              Fiat bravo 1.6 16v 103hp

                              Коментар

                              Working...
                              X