Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Предният капак няма отваряне...

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    toshe написа:
    Rezko написа:
    Колега не знам как е на типото , но на браворо има 2 гумички от лявата и от дясната страна на капака , точно над фаровете Тези гумички са на резба и като ги въртиш можеш да си ги повдигаш и сваляш. Те от своя страна действат със определена сила на капака и когато дръпнеш лоста го карат да изскочи нагоре . Та.. то е ясно че ще го отвориш сега тоя капак някак , обаче те съветвам ако имаш такива гумички да ги развъртиш за да изскочат колкото може по нагоре , за да нямаш ядове следващия път.Иначе пробвай както един колега спомена ти да дръпнеш жилото , а някой друг просто да повдигне капака - на моята поне действа (правих този номер докато не се усетих за какво са тези гумички)Успех колега
    Супер това с гумичките не го знаех - ще го пробвам.Аз сам капака не мога да го отворя - винаги има един с мен който отпред да дърпа капака пък аз да дърпам жилото.Пък къде са го навряли това жило - не може като на типо с едната ръка да дърпаш жилото, а с другата капака.
    Тази идея си има И своя минус, може да не се затвори добре капака... и копчето на алармата да не е натиснато... и акумулатор капут...Само предупреждавам. щото го преживях
    FIAT Bravo 1.6 16V '97

    Коментар


      #17
      Затова ги развърташ колкото да ти изскача добре капака , аз моите съм ги регулирал в оптимално съотношение и проблеми нямам , а и капака много лесно можеш да го усетиш дали се е затворил добрепросто гато го затвориш опитай да го повдигнеш , ако не успееш - всичко е ок и гаранция ти давам че проблеми с алармата няма да има Ако не успееш => завърташ леко гумичките и повтаряш процедурата докато не намерип равновесие Между другото същите гумички ги има и на задния капак
      Fiat Bravo 1.4 SX Klima, LPG ,Avansator, Xenon, high-end stereo
      части за 1.4 http://forum.fiat-bg.org/viewtopic.php?t=56320
      части за темпра http://forum.fiat-bg.org/viewtopic.php?t=56318
      тел. 0883437022

      Коментар


        #18
        blader написа:
        Тази идея си има И своя минус, може да не се затвори добре капака... и копчето на алармата да не е натиснато... и акумулатор капут...Само предупреждавам. щото го преживях
        Ако не е затворен предния капак май, май няма да се активира алармата ще разбереш, че не се затваря...
        M-Benz E 250 TD 150hp
        M-Benz 200d 75 hp
        Peugeot Bipper 1,3 HDI много малко конски сили

        Коментар


          #19
          msotiroff написа:
          blader написа:
          Тази идея си има И своя минус, може да не се затвори добре капака... и копчето на алармата да не е натиснато... и акумулатор капут...Само предупреждавам. щото го преживях
          Ако не е затворен предния капак май, май няма да се активира алармата ще разбереш, че не се затваря...
          Звука е по различен, но после го разбрах, а иначе е все едно си я пуснал при отворена врата и не че пищи а има консумация на ток и за 2 дена акумулатора ми бе на нула, а самата причина бе един леко ми изкриви капака, но дори след като ги изчукаха в началото имах проблеми, сегса вече е ОК.
          FIAT Bravo 1.6 16V '97

          Коментар


            #20
            При отворена врата найстина звука е друг, но след 5 сек. започва да пищи, поне при мен и нема как да я забравя отворена. А копчето под предния капак ми се прецаква вече 2 пъти и ходя да ми го сменят... Радвам се, че сега све е ОК
            M-Benz E 250 TD 150hp
            M-Benz 200d 75 hp
            Peugeot Bipper 1,3 HDI много малко конски сили

            Коментар


              #21
              и при мене е така и винаги го отваряме 2-ма души
              ОБИЧАЙТЕ СЕ БЕ ХОРА!!!!

              Коментар

              Working...
              X