Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Браво-пепелник-развален

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    kiro_of_the_day написа:
    Нов колега - нов!
    То хубаво нов, но има ли къде да се намери и как точно би станала смяната му Такъв малък детайл като задния пепелник между предните седалки надали някаде се продаваПоздрави, Боби

    Коментар


      #17
      колега,разглоби го.механизма е много прост.лесно ще го опраиш.
      Renault Laguna 1,9 dci 2002

      Коментар


        #18
        аз установих че моят работиима нещо като пружинка :D
        2015 Renault Megane Expression GT
        2009 FIAT Bravo 1.4 16V Dynamic
        Всичко за FIAT Bravo 2007

        Коментар


          #19
          vaskobravo написа:
          колега,разглоби го.механизма е много прост.лесно ще го опраиш.
          Аз ако взема да го разглобя ще Е** М***** на цялата пластмата между седалките Ще се радвам ако ми обясниш как точно и правил ли си го Поздрави

          Коментар


            #20
            сега видях въпроса.по принцип можеш да го свалиш.пепелника е сложен на една част която е залепена-личи си.отлепяш,поправяш и си го залепяш.правил съм го-елементарно е
            Renault Laguna 1,9 dci 2002

            Коментар


              #21
              vaskobravo написа:
              сега видях въпроса.по принцип можеш да го свалиш.пепелника е сложен на една част която е залепена-личи си.отлепяш,поправяш и си го залепяш.правил съм го-елементарно е
              Благодарско колега, утре имаме празника на Велико Търново и не съм на училище може да го погледна пепелника

              Коментар


                #22
                Renault Laguna 1,9 dci 2002

                Коментар


                  #23
                  Аз пък в задния пепелник вмъкнах копчето за пускане на усилвателя за баса и потенциометъра за увеличаване и намаляване. Тъй като не съм пушач ми е голям кеф да гледам пушачите как умират без да могат да пушат отзад И тъкмо като почнат да псуват им показвам за какво служи инсталацията в пепелника А ако не се затваря самото капаче - то е вързано с една пружинка - ако нея я няма сложи алтернативна на нейно мястоако просто се е разтегнала - опитай да я навиеш или я замени с нова и всичко ще се оправи
                  Fiat Bravo 1.4 SX Klima, LPG ,Avansator, Xenon, high-end stereo
                  части за 1.4 http://forum.fiat-bg.org/viewtopic.php?t=56320
                  части за темпра http://forum.fiat-bg.org/viewtopic.php?t=56318
                  тел. 0883437022

                  Коментар


                    #24
                    Rezko написа:
                    Аз пък в задния пепелник вмъкнах копчето за пускане на усилвателя за баса и потенциометъра за увеличаване и намаляване. Тъй като не съм пушач ми е голям кеф да гледам пушачите как умират без да могат да пушат отзад И тъкмо като почнат да псуват им показвам за какво служи инсталацията в пепелника А ако не се затваря самото капаче - то е вързано с една пружинка - ако нея я няма сложи алтернативна на нейно мястоако просто се е разтегнала - опитай да я навиеш или я замени с нова и всичко ще се оправи
                    Добра идея за заместването на пепелника в нещо друго Хубаво ще го разглобя тоя пепелник, но как точно? Сигурно трябва да го издърпам, но как? Наляво, надясно нагоре? Има ли възможност при по-голямо напъване да изпращи нещо

                    Коментар


                      #25
                      нищо няма да изпращи :D .просто го погледни отблизо и ще видиш разлика в (пласмасата) пластмасата и къде е лепено,а на къде да дърпаш решаваш ти!/е не със злоба/
                      Renault Laguna 1,9 dci 2002

                      Коментар


                        #26
                        Пепелника е готов оказа се че не е скъсана пр(о)ужинката ами мястото където се държи прожинката е счупено. Направих една дупка леко в страни закачих пр(о)ужинката и всичко се оправи Много смелост ми трябваше да извадя пепелника да не се счупи...

                        Коментар

                        Working...
                        X