Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Филтър на климатика на Браво?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Филтър на климатика на Браво?

    Не мога да разбера дали поленовия филтър(този който се намира под пласмасата зад предния капак) и филтъра на климатика са две едни и същи неща Бях чул, че има и филтър на самия климатик, но не съм много сигурен.Има ли такъв и къде по-точно се намира?
    Bravo HGT 2001

    #2
    филтър

    гледалсъм на Пунто да има 2 филтъра
    КЛЮЧАРА е тук – https://goo.gl/maps/GvEGbSeq7nk
    Пунто http://www.punto.mysteria.cz/puntoMk1/schema7.htm
    http://www.autoinfo24.ru/rukovodstva.../inomarki/fiat

    Коментар


      #3
      Има само поленов филтър. Друг няма.

      Коментар


        #4
        За един и същ филтър иде реч!
        Frontera Sport, X20SE март 1998

        Коментар


          #5
          Те това си е добра новина Yellow_Flash_Colorz_PDT_06 Мерси много!
          Bravo HGT 2001

          Коментар


            #6
            Здравеите, на всички. Аз от скоро имам "италианка" Браво 1.8 ГТ и имам едно вапросче: Някой да знае каде мога да си купя на нормална цена филтър за климатика, става вапрос в Търново или Габрово, ’щото ми искат някви цени от 25 до 36 лева и то за простите без активен ваглен ! Благодаря предварително.
            Bravo 1.8 16V GT ex.
            Fiat Croma 1.9 16V mjet

            Коментар


              #7
              Колега, до колкото знам в Търново има официално представителство на ФИАТ. Иначе моя филтър съм го взел за около 25 лева от Русе...

              Коментар


                #8
                Gecata_82 написа:
                Здравеите, на всички. Аз от скоро имам "италианка" Браво 1.8 ГТ и имам едно вапросче: Някой да знае каде мога да си купя на нормална цена филтър за климатика, става вапрос в Търново или Габрово, ’щото ми искат някви цени от 25 до 36 лева и то за простите без активен ваглен ! Благодаря предварително.
                Мисля, че имате магазин на "Евро 07" във Велико Търново и май продават по-евтино.
                SUZUKI SX 4/1.9 DDiS, 120 кс/8V, 4X4

                Коментар


                  #9
                  Ама твоя с активен въглен ли е? Защото ми искат подобни пари за обикновен
                  Bravo 1.8 16V GT ex.
                  Fiat Croma 1.9 16V mjet

                  Коментар


                    #10
                    Колега "nino" да знаеш случаино и адреса.... Yellow_Flash_Colorz_PDT_14
                    Bravo 1.8 16V GT ex.
                    Fiat Croma 1.9 16V mjet

                    Коментар


                      #11
                      Аз моя преди месец го смених - 21 лева струваше, от един магазин за авточасти на бул."България", малко преди пресечката с "Ниш". Май точно Евро 07 се казваше. За Велико Търново става въпрос. Тука гледах във форума има и един колега, който продава авточасти, ако има по-изгодна оферта, може да помогне.
                      Fiat Marea Weekend 1,6 16V

                      Коментар


                        #12
                        Колега "sugarboy" благодаря. В сабота ще утида до магазина, все пак цената е добра [/quote]
                        Bravo 1.8 16V GT ex.
                        Fiat Croma 1.9 16V mjet

                        Коментар


                          #13
                          Във В.Търново има представителство на Фиат..2 пъти ходих и 2-та пъти беше затворено. Та въпросното представителство на Фиат се намира срещу Гробищатата, от Беляковско шосе нагоре към с.Беляковец...по поръчка идват всички части ако не се лъжа, но ще те изцедят по европейски там. На беляковско шосе също има магазин с авточасти за Фиат, намира се на 5 метра от Форд срещу Петрол.Надявам се да съм ти бил полесен..Поздрави, Боби

                          Коментар


                            #14
                            Мерси, Боби. до магазина на Фиат няма да стигна щото ще ми садерат....кожата, но за другите места ще ги провера.
                            Bravo 1.8 16V GT ex.
                            Fiat Croma 1.9 16V mjet

                            Коментар


                              #15
                              Геца, за съжаление не го знам, преди време пак стана въпрос и някой от ВТ каза къде е магазина.Намерих темата:
                              syscop написа:
                              Тоя магазин май вече не е там, иначе Евро 07 е на бул. България срещу бившия магазин на Тойотап.с. Като тръгнеш към стария радиозавод (Самоводене), има един паркинг и спирка на 10-ката, вдясно преди паркинга също има магазин.
                              http://forum.fiat-bg.org/viewtopic.php?t=9861&highlight=%C5%C2%D0%CE
                              SUZUKI SX 4/1.9 DDiS, 120 кс/8V, 4X4

                              Коментар

                              Working...
                              X