Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Fiat Brava1.4-12v- !!!ПОМОЩ!!!-шум от скоростната кутия

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Fiat Brava1.4-12v- !!!ПОМОЩ!!!-шум от скоростната кутия

    Купих си Fiat Brava 1.4-12v , но мисля че се прекарах. Когато отпусна педала на газта се чува едно кррррррр, това е на скорост и на свободна(в движение). Когато подам газ шума изчезва. Някой може ли да ми каже къде може да е проблема. Ако скоростна кутия трябва ли да се сменя или не? Благодаря предварително.

    #2
    Отивай в сервиза при Hit-ko след, като си от Ямбол!
    Frontera Sport, X20SE март 1998

    Коментар


      #3
      Re: Fiat Brava1.4-12v- !!!ПОМОЩ!!!-шум от скоростната кутия

      ar_so написа:
      Купих си Fiat Brava 1.4-12v , но мисля че се прекарах. Когато отпусна педала на газта се чува едно кррррррр, това е на скорост и на свободна(в движение). Когато подам газ шума изчезва. Някой може ли да ми каже къде може да е проблема. Ако скоростна кутия трябва ли да се сменя или не? Благодаря предварително.
      На каре ми прилича.
      FIAT Marea 1.8 16V ELX

      Коментар


        #4
        Има вероятност и да е разпределителен вал, и той издава подобен звук!
        FIAT TIPO 1.6 89г,FIAT BRAVA 1.4 12V 96г
        FORD C-Max 1.8 TDCi -09г

        Коментар


          #5
          Re: Fiat Brava1.4-12v- !!!ПОМОЩ!!!-шум от скоростната кутия

          Stracimir написа:
          ar_so написа:
          Купих си Fiat Brava 1.4-12v , но мисля че се прекарах. Когато отпусна педала на газта се чува едно кррррррр, това е на скорост и на свободна(в движение). Когато подам газ шума изчезва. Някой може ли да ми каже къде може да е проблема. Ако скоростна кутия трябва ли да се сменя или не? Благодаря предварително.
          На каре ми прилича.
          Ако е каре мога ли да карам в такова състояние?

          Коментар


            #6
            Пак ти казвам... по описанието, което даваш проблемите могат да са поне 10 абсолютно различни! Затова отиди в сервиз. Имаш късмет, че един от най-добрите майстори работи в Ямбол!
            Frontera Sport, X20SE март 1998

            Коментар


              #7
              Vladim написа:
              Пак ти казвам... по описанието, което даваш проблемите могат да са поне 10 абсолютно различни! Затова отиди в сервиз. Имаш късмет, че един от най-добрите майстори работи в Ямбол!
              ок! Още утре съм там.

              Коментар

              Working...
              X