Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Здр. всички приятели нa фиатки.

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Здр. всички приятели нa фиатки.

    :D Аз наскоро си купих една малка Fiat-ка Uno 1.3 SX, 75 k.с, 1985 година някъде. Някой дa ми пoмoгнe с малко пoвeчe инфо зa нeя, зa tuning, за някакви пoдoбрeния :D :D Благодаря, предварителнo зa пoмoщa :D

    #2
    Честита покупка ! Да си я караш със здраве и да лежиш по-малко под нея ! Немога да ти дам информация, но ще те помоля да пишеш на кирилица, понеже повече хора ще ти обърнат внимание. Ако нямаш кирилизатор можеш да използваш KREDOR, който се намира над полето за писане... а ако видиш моята фиатка въобще няма да мислиш, че твоята е малка :P

    Коментар


      #3
      здр

      Здравей колега! Добре дошъл си и тук: http://fiatuno-bg.org/
      Истината е някъде там!

      Коментар


        #4
        Здравейте интересува ме къде е закачен оборотомера, защото ми прави проблеми когато го запаля стои на 100 оборота. Къде е закачен тоя оборотомер и къде ми е проблема според вас Уно SX, 1.3, 70 кончета :D , а и друго къде се намира моторчето на парното, че не ми работи и искам да го оправя къде се намира.

        Коментар


          #5
          nsbop написа:
          здр интересува ме каде е закачен оборотомера.заштото ми прави проблеми когато го запалиа стои на 100 оборота.каде е закачен тоиа оборотомер и каде ми е проблема според жас уно-сх 1.3 70 кончета :D
          Пусни едно лс на почти адаша ти...ти НСБОП, той НСО...мам’ си джейс... ако се появи някой от "АЛФА","ВИМПЕЛ" или недай боже от "МОСАД", аз се скривам! http://www.fiat-bg.org/forum/profile...e&u=2467Той също кара УНО.
          SUZUKI SX 4/1.9 DDiS, 120 кс/8V, 4X4

          Коментар


            #6
            ...

            Коментар


              #7
              оборотомера взима сигнал от бобината

              Коментар


                #8
                ако оборотомера е закачен на бобината по електронен път ли подава оборотите и аз как мога да го поправя пичове помогнете много взе да гори пущината, дайте ми съвет от какво може да е помогнете ми

                Коментар


                  #9
                  Re: проблем гоям?????

                  nsbop написа:
                  много взе да гори пущината, дайте ми съвет от какво може да е помогнете ми
                  :D Здравей!Ми настъпвай я по малко де!
                  FIAT UNO 55S. Мирише бензина!
                  FIAT MAREA1.6 16V

                  Коментар

                  Working...
                  X