Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Крив праг Типо

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Крив праг Типо

    Колеги помагайте, че от простотия го закъсах.Та значи днеска, на една издатина, изкривих левия праг на Типото.И не само го изкривих, ами си има и дупка, мога да си навра двата пръста вътре .Ходих при един тенекеджия, иска целия праг да сменя, 100лв., ама ме съмнява че ще напасне боята, все пак в долната си част прага е черен, а горе-сив металик.А и не искам под вратата колата да е боядисана "на плюски".Та мисълата ми е:вие как сте си оправяли праговете ако са били частично увредени?И къде?Оня пич за праг иска 66лв. и с труда 100.Интересно ми е и каква е операацията-откъде се реже, после заварка ли и т.н., щото не искам рязания по колата.Мерси предварително.жалко, че не мога да пусна снимки.
    N.Y. State of Mind

    #2
    А възможно ли е в тази дупка да се бръкне с нещо и да се изправи, след това с кит да се доизглади ?

    Коментар


      #3
      Еми оня иска да ми вземе повече пари, не ще да го прави, пък аз от тенекеджийски работи не отбирам хич даже, страх ме е сам да го правя, щото да не го освиня още повече, и без това е кривичко
      N.Y. State of Mind

      Коментар


        #4
        ако пуснеш снимки може да ти дам полезен съвет иначе си говорим на изуст.ако е малко сгънатата част има вариант да се смени само там но трябва прага да не е изгнил.ако е по-голяма деформацията ще трябва целият.
        punto 1.2 16v sporting

        Коментар

        Working...
        X