Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Съвет за задни колони на Мареа

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Съвет за задни колони на Мареа

    Здравейте,Моля за съвет относно задните колони на Мареа седан ’97.По-точно нямам монтирани, но кабелите са си пуснати.Та въпроса ми е какви колони стават (размери?) - без да се налага изрязване на железа?
    От АУДИ 80 възседнах една Мареа.... без много да се замислям (любов от пръв поглед).

    #2
    И аз имам същата грижа! Ако намериш някой добър модел на нормална цена,свиркай!
    Fiat Brava 1,6 16v 103 к.с. 1997г.

    Коментар


      #3
      При мен са 6,5 "(165мм), при Мареа би следвало да са същите...Поогледайте на 911.бг

      Коментар


        #4
        Ами не са същите. Поне ри мен (браво) са 13ки отзад...Някои колеги казват че стават и малките елинси ...тоест 5x7 inch...13ки мога да ти препоръчам следните, за които съм сигурен че свирят добре за размера си > http://www.kkelectronics.com/product...13563...Бих ти препоръчал лично сонито , защото знам как свири а и е на прилична цена...както и кенлууда за 65..Абе за тоя размер общо взето това са най-добрите според обхват на честотите и мощност...Вече цената ти решаваш...надявам се да съм бил полезен...п.с. все пак питай и други али стават елипси , но малките са трудни за намиране ...
        FIAT BRAVO 1.6 16V

        Коментар


          #5
          Мерси за съветите,Все пак ми се иска да видя някъде Мареа LX със 6 колони и СД - заводски(за размерите). Но определено в 911.бг има добър избор.
          От АУДИ 80 възседнах една Мареа.... без много да се замислям (любов от пръв поглед).

          Коментар


            #6
            Re: Съвет за задни колони на Мареа

            Linch написа:
            Здравейте,Моля за съвет относно задните колони на Мареа седан ’97.По-точно нямам монтирани, но кабелите са си пуснати.Та въпроса ми е какви колони стават (размери?) - без да се налага изрязване на железа?
            може да те разочаровам но мисля, че грешиш, аз също мислех че са ми пуснати кабели и трябва само колони ама се оказа че тия кабели са за нещо друго така и не разбрах какво..., та си пусках кабели изцяло, така че хубави провери от къде идват и на къде отивати имам и аз един въпрос на Браво колоните във вратите колко см, че мисля да ги сменя...
            ex Fiat Bravo GT

            Коментар


              #7
              Re: Съвет за задни колони на Мареа

              lulinsquad написа:
              Linch написа:
              Здравейте,Моля за съвет относно задните колони на Мареа седан ’97.По-точно нямам монтирани, но кабелите са си пуснати.Та въпроса ми е какви колони стават (размери?) - без да се налага изрязване на железа?
              може да те разочаровам но мисля, че грешиш, аз също мислех че са ми пуснати кабели и трябва само колони ама се оказа че тия кабели са за нещо друго така и не разбрах какво..., та си пусках кабели изцяло, така че хубави провери от къде идват и на къде отивати имам и аз един въпрос на Браво колоните във вратите колко см, че мисля да ги сменя...
              Може и ти да грешиш,защото на моята Мареа имаше прекарани кабели, и ми взеха пари само за изрязването на кората.
              FIAT MAREA - 1997г 1.6 16V elx

              Коментар


                #8
                Сигурно са за колоните - щом тръгват от куплунга на касетофона.flx - ако не са ти изрязвали железата отзад, а само кората - би ли споделил за размерите на колоните които си монтирал?
                От АУДИ 80 възседнах една Мареа.... без много да се замислям (любов от пръв поглед).

                Коментар


                  #9
                  Linch написа:
                  Сигурно са за колоните - щом тръгват от куплунга на касетофона.flx - ако не са ти изрязвали железата отзад, а само кората - би ли споделил за размерите на колоните които си монтирал?
                  Да само кората!!!- колоните са 6.5" . Не са много големи но свирят доста добре. Но мисля че по-големи трудно ще влезнат без да се изреже желязото.
                  FIAT MAREA - 1997г 1.6 16V elx

                  Коментар


                    #10
                    Ето тази информация ми трябваше.Мерси МНООООГО. :D
                    От АУДИ 80 възседнах една Мареа.... без много да се замислям (любов от пръв поглед).

                    Коментар

                    Working...
                    X