Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Колко струва предно стъкло за Bravo?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Колко струва предно стъкло за Bravo?

    Колеги въпроса е ясен. Колко пари, от къде, може и да е втора ръка, ако е здраво. Гледам, че моето се е пукнало, долу в дясно. Не е много, но ме дразни, а и предполагам, че пукнатината ще се разшири. За съжаление каското ми изтече и не си направих ново, за което вече съжелявам, защото сега поне щяха да ми платят стъклото.
    Fiat Bravo SX 1.6 16V

    #2
    167 лв

    Коментар


      #3
      doofiat написа:
      167 лв
      Оф. Пак пари на вятъра за тая каруца. Няма ли нещо по-тънко?
      Fiat Bravo SX 1.6 16V

      Коментар


        #4
        Това е цена с монтаж и ново уплътнение от "Кобра"

        Коментар


          #5
          Има турски за 130 лв.В Кобра на СимеонАз не бих си сложил от тях...
          == Fiat Stilo == 1.6 16V 103 hp

          На света съществува една единствена гигантска машина, която се командва от пигмеи и това е бюрокрацията. (Оноре де БАЛЗАК)

          Коментар


            #6
            А как ще разбереш дали е турско или италианско?

            Коментар


              #7
              Прав си, в Кобра са турски.При итслианеца няма ли?Или някоя друга морга...
              N.Y. State of Mind

              Коментар


                #8
                doofiat написа:
                Това е цена с монтаж и ново уплътнение от "Кобра"
                Цена с монтаж звучи по-добре. :D Дай телефона, ако можеш на тия "Кобра".
                Fiat Bravo SX 1.6 16V

                Коментар


                  #9
                  http://www.autoglass.bg/Пак питам, по какво ще познаете стъклото, дали е турско или не е?От къде си сигурен, че Италианеца няма да ти продаде турско стъкло?

                  Коментар


                    #10
                    doofiat написа:
                    http://www.autoglass.bg/Пак питам, по какво ще познаете стъклото, дали е турско или не е?От къде си сигурен, че Италианеца няма да ти продаде турско стъкло?
                    Частите му идват от Италия, а там едва ли монтират турски стъкла!
                    Frontera Sport, X20SE март 1998

                    Коментар


                      #11
                      doofiat написа:
                      http://www.autoglass.bg/Пак питам, по какво ще познаете стъклото, дали е турско или не е?От къде си сигурен, че Италианеца няма да ти продаде турско стъкло?
                      Човек никога не може да бъде сигурен в нищо.Шанса Италианеца да продаде турско е много по-малък.Приеми го от тази гледна точка.Освен това, ако е свалено от автомобил е 100% сигурно, че е италианско.И още нещо-на всяко стъкло си пише производителя в долния ляв ъгъл!!!
                      == Fiat Stilo == 1.6 16V 103 hp

                      На света съществува една единствена гигантска машина, която се командва от пигмеи и това е бюрокрацията. (Оноре де БАЛЗАК)

                      Коментар


                        #12
                        Според мен Италианец му е само прякора, но ако си мислите, че той е гранция за италиански чарк се лъжете много.Фаровете, които той продава, защо са корейски? Защо не си вкара от Италия фарове, а взема корейски?Не си мислете, че стъклото, което ви продаде също ще италианско. Гледайте реално на нещата. Италианското стъкло е значително по-скъпо от турското. Италианецът как според вас ще продава стъкла на същата цена, че дори и по-ниска, отколкото е турското, ако стъклото не е турско?Ще ви кажа, че колкото и маркировки и стикери да ви налепят, където и да било, пак няма да знаете истинския произход на стъклото.

                        Коментар


                          #13
                          doofiat написа:
                          Според мен Италианец му е само прякора, но ако си мислите, че той е гранция за италиански чарк се лъжете много.Фаровете, които той продава, защо са корейски? Защо не си вкара от Италия фарове, а взема корейски?Не си мислете, че стъклото, което ви продаде също ще италианско. Гледайте реално на нещата. Италианското стъкло е значително по-скъпо от турското. Италианецът как според вас ще продава стъкла на същата цена, че дори и по-ниска, отколкото е турското, ако стъклото не е турско?Ще ви кажа, че колкото и маркировки и стикери да ви налепят, където и да било, пак няма да знаете истинския произход на стъклото.
                          Прав си колега. В турция стикери и етикети каквито искаш могат да ти сложат. Ще питам при италянеца, ако е по-евтино ще взема от него сигурно, защото е ясно, че на всякъде са турски(според мен).
                          Fiat Bravo SX 1.6 16V

                          Коментар


                            #14
                            Оххх...остави...няма смисълТурското стъкло е ново, а италианското е втора употреба...защо да не е по-евтино?Освен това са корейски фаровете, защото са нови.Втората употреба са си италиански И не му е прякор само Италианеца, а си е баш италианец човека Говорил съм с него.Учил съм италиански 5 г. Хайде лека и безавариина :P
                            == Fiat Stilo == 1.6 16V 103 hp

                            На света съществува една единствена гигантска машина, която се командва от пигмеи и това е бюрокрацията. (Оноре де БАЛЗАК)

                            Коментар


                              #15
                              Има чисто нови фарове при Италианеца и са корейски.Ходи да провериш, ако не вярваш.За стъклата:Искаш да ми кажеш, че едно турско, не карано стъкло е по-здраво от едно оригинално италианско втора употреба, така ли?Ти знаеш ли колко камъчета са го прали туй италианско стъкло?! Аз не знам, но със сигурност не е по-добро(мое мнение).Не мога разбера и защо си мислите, че в Италия ги правят най-добре и едно време, когато са произвеждали нашите коли (да речем до 1999 година), технологията на производство на автомобилните стъкла е била по-добра, от тази с която се произвежда днес? Имате ли научно обяснение, или пак разсъждавате на антитурски - не щом е от Турция е боклук? Това, че се използва евтина турска ръка, причина ли е да кажеш, не тази стока е боклук?В Щатите, като всичко е с Китайски произход да не би всичко да е боклук?

                              Коментар

                              Working...
                              X