Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Ангренажен ремък на Брава.

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Ангренажен ремък на Брава.

    Има ли начин да разбера дали ангренажния ремък на Бавата ми е оригиналния или е сменяван?Питам защото наскоро си взех Брава на няма и 50000km (реални)...и ми казаха че оригиналните ремъци карат по 90000...но все пак аз искам да съм си спокоен...знам че ще ме посъветвате сега да го сменя ама в момента ги нямам тия 150 лева...а и съм любопитен дали е още с оригиналния.
    Fiat Brava 1.6 16V '98

    #2
    Re: Ангренажен ремък на Брава.

    SSPURSS написа:
    Има ли начин да разбера дали ангренажния ремък на Бавата ми е оригиналния или е сменяван?Питам защото наскоро си взех Брава на няма и 50000km (реални)...и ми казаха че оригиналните ремъци карат по 90000...но все пак аз искам да съм си спокоен...знам че ще ме посъветвате сега да го сменя ама в момента ги нямам тия 150 лева...а и съм любопитен дали е още с оригиналния.
    Ако е оригиналният, като свалиш капака на ангренажа, на ремъка трябва да намериш надпис F I A T. Ако не намериш този надпис, малко вероятно е същият да е заводски поставен.Мисли,дерзай и успех!Все-пак на твое място не бих играл на "РУСКА РУЛЕТКА" с около 1000-1500 лв за противник.Пак ти пожелавам УСПЕХ!
    SUZUKI SX 4/1.9 DDiS, 120 кс/8V, 4X4

    Коментар


      #3
      Освен това се препоръчва на 4 години незвисимо от пробега да извършиш операцията,сещаш се, че гумата старее.

      Коментар


        #4
        Re: Ангренажен ремък на Брава.

        SSPURSS написа:
        Има ли начин да разбера дали ангренажния ремък на Бавата ми е оригиналния или е сменяван?Питам защото наскоро си взех Брава на няма и 50000km (реални)...и ми казаха че оригиналните ремъци карат по 90000...но все пак аз искам да съм си спокоен...знам че ще ме посъветвате сега да го сменя ама в момента ги нямам тия 150 лева...а и съм любопитен дали е още с оригиналния.
        аз като си купих уното беше на 129 000 км убждаваха ме че са реални на което аз естествено не повярвах тогава беше на 12години и естествено първата ми работа смяна на консумативи свалям ангренажния ремък гледам оригинален /целия в надпии фиат - ланча/викам си хората сигурно не са ме излъгали за км но пак се усъмних все пак 129 000 и 12 год а ремъка уж здрав напънах го с ръце да проверя колко съм здрав :D и хряссс ремъка се скъса просто годинките си бяха доста не че аз съм здравеняк така че и моят съвет е сменяй възможно най скоро до няма после
        TEMPRA 1.8 SW.SLX-продадена и заменена със БМВ 318TDS
        UNO 1.0 FIRE

        Коментар


          #5
          Re: Ангренажен ремък на Брава.

          Mitko написа:
          SSPURSS написа:
          Има ли начин да разбера дали ангренажния ремък на Бавата ми е оригиналния или е сменяван?Питам защото наскоро си взех Брава на няма и 50000km (реални)...и ми казаха че оригиналните ремъци карат по 90000...но все пак аз искам да съм си спокоен...знам че ще ме посъветвате сега да го сменя ама в момента ги нямам тия 150 лева...а и съм любопитен дали е още с оригиналния.
          Eх как ми се иска да вярвам че колата е на 50000 ама не. В милата ни татковина връщат километри. Ако колата ти изглежда добре значи е поне на 80-90 хил.км. Моя съвет е да минеш през смяна на консумативи освен ако не си сигурен в продавача и познаваш истрорията на колата.
          Мда аз мойта като я взимах пича каза 119 000км, ама гаранция не давам че са реални, аз не съм я пипал, ама и в Италия са се изучили, така че на километри не вервайте
          FIAT Bravo 1.6 16V '97

          Коментар

          Working...
          X