Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Недостатъци на Palio

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Недостатъци на Palio

    Здравейте,Мисля да си купя: Fiat Palio 1.6 16v Автомобили3999 ЛВ.Данни:Дата на производство - декември 1997 г.Тип двигател - БензиновМощност (к.с.) - 100 к.с.Скоростна кутия - РъчнаКатегория - КомбиПробег - 100000 кмЦвят - ЗеленОсобености:4(5) ВратиABSAirbagАлармаБордови компютърЕл. ОгледалаЕл. СтъклаЗастраховкаИмобилайзерКлиматикЛизингМеталикН ов вносСерво управлениеСтерео уредбаХалогенни фаровеЦентр. заключванеПотърсих във форума мнения за модела и попаднах само на положителни отзиви.Специално в тази тема: http://www.fiat-bg.org/forum/viewtop...ght=paliosnake споменава за недостатъци
    Ами колега, Палио е това, което виждаш на снимката Smile И трябва да ти кажа, че хич не е малко, създава впечатление за миниван. Има си разбира се и недостатъци, но тук няма с кой да ги обсъдим, като че ли няма други собственици на такава кола. Не знам каква е причината - не си ги продават ли още хората или по принцип е някаква серия с малко произведени коли Question
    Та молбата ми е ако може да се споделите какви са по често срещаните проблеми с този модел - поддръжка, части, икономичност, корозия, разбират ли от модела в сервизите.Според мен имайки в предвид, че е модификация на Punto, не би трябвало да има проблем с частите или ...В един тред се споменава, че е зор с ламарините:http://www.fiat-bg.org/forum/viewtop...hlight=palioВ общи лини моля собствениците или запознатите с марката да споделят за някои от слабите места на Palio.Cheers!
    Пеш
    ----
    Ex Peugeot 206 -Служебен
    ----
    Ex Brava 1.6 16V ELX

    #2
    E,чак пък драматични недостатъци от този клас .. едва ли! Ами помисли реално, коя кола от този клас няма някакви недостатъци....Рено,Пежо, Ситроен,VW... и т.н.Според мен още не е измислена кола без недостатъци! Позволявам си да взема думата, защото бях пасажер на Палио 1.7TD, декември месец за половин Италия и малко /италианска част/ от Швейцария! Отзивите са ми +++.Карам Пунто -II от две години, така, че мога да имам някаква отправна точка.Но всичко е относително,.... абсолютни са две неща приятелю... смъртта и данъците...СОРИ!
    SUZUKI SX 4/1.9 DDiS, 120 кс/8V, 4X4

    Коментар


      #3
      Колата е в пройзводство от около 10 г насам й за кронйчнй тежкй проблемй не съм чувал...в БУРСА йма хйлядй от тезй колй ... й едва лй ще вйдйш някой скапал се екземпляр макар й да е 10 годйшно...PALİO то повече се споменава със здравйната ,йкономйчността й пъргавйната сй...за горе йзброенйте екстрй +3999 лв е направо гратйс...двйгателят е 103 коня 16в тазй на мареа,браво/а УСПЕХ... Й чЕСТЙТА БАБА МАРТА НА ВСЙчКЙ КОЛЕГЙ
      petito MASERATTİ... GRANDE PUNTO S2 MJT + ex PALİO 1,2 16V EL+TİPO SX 1.4 SX İ.E. + UNO SX İ.E. + LADA 1500S .

      http://www.facebook.com/pages/Grande...382041?sk=wall

      Коментар


        #4
        Карам вече година и половина палиото. Много съм доволен, на практика нищо лошо не мога да кажа за колата. А колкото до ламарините, това ще е последния ти проблем, купето е поцинковано около 90 %. За "проблем" мога да спомена може би само това: не че не се намират части, всичко каквото ми е трябвало, съм намерил (и с помощта на HIT-KO от форума), но моделът е слабо разпространен в България, не го познават много-много по сервизи и магазини. А пък по автоморгите със сигурност няма да срещнеш палио, ако ти трябва някакъв по-екзотичен аксесоар.Мнението ми е, че няма да сбъркаш, ако си купиш палио. Но цената, която споменаваш, ми се вижда съмнително ниска.
        Tonight's the night and it's going to happen again and again...

        Коментар


          #5
          snake написа:
          Карам вече година и половина палиото. Много съм доволен, на практика нищо лошо не мога да кажа за колата. А колкото до ламарините, това ще е последния ти проблем, купето е поцинковано около 90 %. За "проблем" мога да спомена може би само това: не че не се намират части, всичко каквото ми е трябвало, съм намерил (и с помощта на HIT-KO от форума), но моделът е слабо разпространен в България, не го познават много-много по сервизи и магазини. А пък по автоморгите със сигурност няма да срещнеш палио, ако ти трябва някакъв по-екзотичен аксесоар.Мнението ми е, че няма да сбъркаш, ако си купиш палио. Но цената, която споменаваш, ми се вижда съмнително ниска.
          напълно съм съгласен с теб снаке та й за екзотйката заповядайте на кафе в ОДРЙН всйчко се намйра от до
          petito MASERATTİ... GRANDE PUNTO S2 MJT + ex PALİO 1,2 16V EL+TİPO SX 1.4 SX İ.E. + UNO SX İ.E. + LADA 1500S .

          http://www.facebook.com/pages/Grande...382041?sk=wall

          Коментар


            #6
            bahricin написа:
            напълно съм съгласен с теб снаке та й за екзотйката заповядайте на кафе в ОДРЙН всйчко се намйра от до
            Не съм разхождал още фиата извън България, а да не говорим, че изобщо в чужбина съм бил само в Румъния и то като дете Така че кой знае, може някой ден и това да стане.
            Tonight's the night and it's going to happen again and again...

            Коментар


              #7
              bahricin написа:
              напълно съм съгласен с теб снаке та й за екзотйката заповядайте на кафе в ОДРЙН всйчко се намйра от до
              snake написа:
              Не съм разхождал още фиата извън България, а да не говорим, че изобщо в чужбина съм бил само в Румъния и то като дете Така че кой знае, може някой ден и това да стане.
              Ами то винаги трябва да има първи път.Аз съм много навит две-три-четири-пет със семейства коли да направим една съботно-неделна екскурзия до Одрин!!! Защо пък не,... даже и петък сутрин може да отидем. А ако дойде и bahricin до Одрин да се видим и запознаем ще е СУПЕР!!!!Какво ще кажете бре юнаци, дайте да го мислим.. очертава се добра пролет!
              SUZUKI SX 4/1.9 DDiS, 120 кс/8V, 4X4

              Коментар


                #8
                Nino написа:
                Ами то винаги трябва да има първи път.Аз съм много навит две-три-четири-пет със семейства коли да направим една съботно-неделна екскурзия до Одрин!!! Защо пък не,... даже и петък сутрин може да отидем. А ако дойде и bahricin до Одрин да се видим и запознаем ще е СУПЕР!!!!Какво ще кажете бре юнаци, дайте да го мислим.. очертава се добра пролет!
                Става! Идеята е Супер...леко гости при комшиите... :D-два гласа ЗА
                Ex. Grande Punto Driver

                Коментар


                  #9
                  vesko.t написа:
                  Nino написа:
                  Ами то винаги трябва да има първи път.Аз съм много навит две-три-четири-пет със семейства коли да направим една съботно-неделна екскурзия до Одрин!!! Защо пък не,... даже и петък сутрин може да отидем. А ако дойде и bahricin до Одрин да се видим и запознаем ще е СУПЕР!!!!Какво ще кажете бре юнаци, дайте да го мислим.. очертава се добра пролет!
                  Става! Идеята е Супер...леко гости при комшиите... :D-два гласа ЗА
                  ееее мама му стара опаснй сте бе...аз ако дойда до ОДРЙН направо съм в ХАСКОВО за ваша сметка :D :D :D без туй мйлея за кебапчета й *загорка*... :D :D :D Знае лй се ...едйн ден й тазй органйзацйя може да се случй за сега немога да се прйбйрам в къщй от бачкане камо лй 400 км път да врътна...както й да е йдеята е найстйна супер...отпуската поне половйната мй е в родйната й се надявам да се запознаем
                  petito MASERATTİ... GRANDE PUNTO S2 MJT + ex PALİO 1,2 16V EL+TİPO SX 1.4 SX İ.E. + UNO SX İ.E. + LADA 1500S .

                  http://www.facebook.com/pages/Grande...382041?sk=wall

                  Коментар


                    #10
                    bahricin написа:
                    vesko.t написа:
                    Nino написа:
                    Ами то винаги трябва да има първи път.Аз съм много навит две-три-четири-пет със семейства коли да направим една съботно-неделна екскурзия до Одрин!!! Защо пък не,... даже и петък сутрин може да отидем. А ако дойде и bahricin до Одрин да се видим и запознаем ще е СУПЕР!!!!Какво ще кажете бре юнаци, дайте да го мислим.. очертава се добра пролет!
                    Става! Идеята е Супер...леко гости при комшиите... :D-два гласа ЗА
                    ееее мама му стара опаснй сте бе...аз ако дойда до ОДРЙН направо съм в ХАСКОВО за ваша сметка :D :D :D без туй мйлея за кебапчета й *загорка*... :D :D :D Знае лй се ...едйн ден й тазй органйзацйя може да се случй за сега немога да се прйбйрам в къщй от бачкане камо лй 400 км път да врътна...както й да е йдеята е найстйна супер...отпуската поне половйната мй е в родйната й се надявам да се запознаем
                    Ние кебапчета,бира ЗАГОРКА, КАМЕНИЦА,ШУМЕНСКО... само да кажеш ще ти донесем,даже и до Хасково ескорт с Фиати ще ти направим! Ти само си избери една дата от м.април!!!
                    SUZUKI SX 4/1.9 DDiS, 120 кс/8V, 4X4

                    Коментар


                      #11
                      добрееее ...МВР ,*жената* де... ей сега одобрй план проекта, но БЙГ БОСС шефът де едва лй... от мен й от колегйте мй завйсй проекта D*200 LİNEA(преднй спйрачкй) за апрйл само се надявам но тъкмо тогава почва серййното пройзводство на LİNEA :D й сйгурно пак няма да мога да мръдна...отпуската е горе долу юлй месец най рано лятото съм там значй
                      petito MASERATTİ... GRANDE PUNTO S2 MJT + ex PALİO 1,2 16V EL+TİPO SX 1.4 SX İ.E. + UNO SX İ.E. + LADA 1500S .

                      http://www.facebook.com/pages/Grande...382041?sk=wall

                      Коментар


                        #12
                        :D http://www.youtube.com/watch?v=khEGO...elated&search= ето няколко от хйлядйте клйп оформен с музйка... бая гъделйчка... snakе
                        petito MASERATTİ... GRANDE PUNTO S2 MJT + ex PALİO 1,2 16V EL+TİPO SX 1.4 SX İ.E. + UNO SX İ.E. + LADA 1500S .

                        http://www.facebook.com/pages/Grande...382041?sk=wall

                        Коментар


                          #13
                          чок гюзел арабалар

                          Коментар


                            #14
                            Immortal написа:
                            чок гюзел арабалар
                            :D да така е йммортал... честйт рожден ден :D
                            petito MASERATTİ... GRANDE PUNTO S2 MJT + ex PALİO 1,2 16V EL+TİPO SX 1.4 SX İ.E. + UNO SX İ.E. + LADA 1500S .

                            http://www.facebook.com/pages/Grande...382041?sk=wall

                            Коментар


                              #15
                              благодаря!!!

                              Коментар

                              Working...
                              X