Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Фиат Брава ELX radio-cd player?1.6 16V vs TD100(Intercooler)

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    nick_jbl написа:
    Искам да добавя това: красотата си е красота ама сигурността е по-важна, така че ама попадне ми ли изгодна Брава без ’вдлъбнатина’ ще я грабна!
    Тези дето са без вдлъбнатина са с 2 еърбега ... търси такава ...

    Коментар


      #17
      добре ти каза два пъти две напълно различни неща?! 1)Тези, които не са вдлъбнати нямат втори еърбег ... за препоръчване е да си търсиш такава, която няма вдлъбнатина ...2)Тези дето са без вдлъбнатина са с 2 еърбега ... търси такава ...И така последно коя какво има? ако има компетенти по тази разлика във формата на таблото( точно над жабнака до пътника до шофиора) да каже! Ще съм много благодарен.

      Коментар


        #18
        Хахаха ... извинявай човек, май и аз се омотах, ето ти нагледно такава с 2 еърбега (каквато трябва да търсиш)

        Коментар


          #19
          Тази е и 10 пати по красива дано само успея да си намеря такава. благодаря ти че ме светна да знам поне кво да търся

          Коментар


            #20
            Тази твойта ли е ?много ми харесва? Продава ли се ? :П

            Коментар


              #21
              nick_jbl написа:
              Тази твойта ли е ?много ми харесва? Продава ли се ? :П
              Мойта е, но не се продава

              Коментар


                #22
                Добре колко вари такава горе долу. смисал без ’вдлъбнатината’ да има климатик, АБС, 1,6 двигателя. Питам те щото гледам доста оферти и тези като твойта с два айрбега са рядкост и не мога да се ориентирам ква е разликата в цената, ако има такава. Поздрави!

                Коментар


                  #23
                  nick_jbl написа:
                  Добре колко вари такава горе долу. смисал без ’вдлъбнатината’ да има климатик, АБС, 1,6 двигателя. Питам те щото гледам доста оферти и тези като твойта с два айрбега са рядкост и не мога да се ориентирам ква е разликата в цената, ако има такава. Поздрави!
                  Мойта е ELX и всъщност до вчера си мислех, че модификацията ELX е най-висок клас оборудване, докато не прочетох какво е написал колегата sev малко по-горе, че има модификация HSX, която е с най-високо оборудване. Та мисълта ми е да търсиш модификация ELX или HSX. При мен няма нещо, което да липсва. Наблъскали са всичко, което може да се сложи в тая кола! А за цената няма как да ти отговоря защото всеки я определя както си иска. Например има SX (нисък клас оборудване), които се продават по-скъпо от ELX. Това, че си намерих ELX (запазена) според мен си е чист късмет при положение, че след 6 месеца търсене се бях отчаял, че въобще ще си намеря кола. Иначе я взех за 6400 лв.Не го гледай оборудването, а гледай колата да е запазена. Хубаво е да има глезотии по нея, но ако останалото не е наред ще береш ядове. Аз като търсех също исках да има повече екстри (то кой ли не иска ), но не мога да кажа, че това е бил водещият фактор при избора ми за кола!

                  Коментар


                    #24
                    Ето ти една голяма красавица на достъпна цена:http://i.mobile.bg/perl/main.cgi?top...f1=detailsНе пише, но съм сигурен, че е ELX

                    Коментар


                      #25
                      ако не се лъжа до 1999 най-високото оборудване е ELXслед това ELX е заменено от HSXS и SX се запазват
                      2015 Renault Megane Expression GT
                      2009 FIAT Bravo 1.4 16V Dynamic
                      Всичко за FIAT Bravo 2007

                      Коментар


                        #26
                        Чак сега се включвам... HSX далеч не е високо оборудване - няма ABS например, а и огледалата ми не са електрически. Но пък е с готини 15 алуминиеви джанти и с 2 еърбега и климатроник.Явно тия букви означават някакви минимални оборудвания, но всичко по нагоре е било с поръчка. А и моята вече е "ELX", след като и смених задния капак с такъв ( след катастрофата която направих ).
                        Alfa Romeo 159 1.9 JTDM'07
                        Fiat Linea 1.3 Multijet'08
                        Fiat Doblo 1.9 (товарно магаренце)
                        http://forum.fiat-bg.org

                        Коментар


                          #27
                          nick_jbl написа:
                          Ако сам разбрал правилно вдлъбнатината идва от поставянето на втори айрбек? е не е ли по добре да има два айрбека? не разбрах ква е логиката....?
                          Логиката е много проста - със течение на времето, става стандарт всяка кола да има 2 ЕЪРБЕГА След ’98, мисля, всички са така. Друг е въпросът, че на теб по ти харесва запълнената и равна пластмаса на която нищо не можеш да закрепиш; на мен по ми допада красиво извитата и заоблена форма на "вдлъбнатината" - оригинално си е изваяна от ръката на дизайнера, за да ти е удобно. Може ли на "запълненото", наклонено място, приятелката ти да си остави чантата, шапката или книгата, примерно? Абсолютно неизползваемо става пространството така, за сметка на сигурността на (любимия) човек, което е незаменимо Ай, дано да се метнеш на такава читава, каквато искаш - след ’98 p.s. запомни грешките си - аз "сЪм", "по-добре" и се опитвай да не ги повтаряш
                          1.4, 12V, 80к.с., ноем.'95, на газ

                          Коментар


                            #28
                            zgabrovski написа:
                            Чак сега се включвам... HSX далеч не е високо оборудване - няма ABS например, а и огледалата ми не са електрически. Но пък е с готини 15 алуминиеви джанти и с 2 еърбега и климатроник.Явно тия букви означават някакви минимални оборудвания, но всичко по нагоре е било с поръчка. А и моята вече е "ELX", след като и смених задния капак с такъв ( след катастрофата която направих ).
                            ABS-а и при ELX с двата по-малки мотора не е серийночак при 1,8 е серийнои при теб сигурно е било такано тъй като до 99 не съм виждал HSX, затова си мисля че това са означения след 99
                            2015 Renault Megane Expression GT
                            2009 FIAT Bravo 1.4 16V Dynamic
                            Всичко за FIAT Bravo 2007

                            Коментар

                            Working...
                            X