Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Проблем с осветлението на копчетата за вентилатора

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Проблем с осветлението на копчетата за вентилатора

    И още един проблем. Преди няколко седмици изведнъж ми изгасна осветлението на целия панел за вентилатора. Свалих цялото нещо и видях че всъщност са две лампички и не мисля че и двете са изгорели едновременно. Странното е че заедно с това спря да ми свети и лампичката на запалката. Иначе тия на бутоните за отоплението на задното стъкло и светлините за мъгла си светят. Дайте идеи от какво може да е как да ги оправя. Колата е Пунто 1.1 95г.

    #2
    Провери бушоните, най вероятно да са вързани всичките тия лампи на един бушон и да ти е изгорял.
    In Tipo Veritas

    Фиат Типо 1.6 DOHC
    Фиат Стило 1.6

    Коментар


      #3
      А идея кой бушон може да е това? Защото самата запалка си работи т.е. явно не е на нейния.

      Коментар


        #4
        Та и аз имам въпросче На мен ми светят врътките за степените,за топло и студено но за насочване на въздушния поток свети слабо.запалката ми свети и се чудя дали се е разместила някоя крушка за да не свети както трябва или нещо друго(като изгоряла крушка) Който може да помага
        now. BMW E39 523i '98 170hp
        ex. Fiat Marea Weekend HLX 1.8 16v `97 113hp
        ex. Fiat Tipo 2.0.ie GT `93 113hp

        Коментар


          #5
          На мен ми се случи миналата седмица на път това и го чукнах само с пръст таблото и светна!
          Jeep Grand Cherokee 3.1TDI
          Fiat Bravo GT 1,9 JTD 105к.с. 2000г.

          Коментар


            #6
            Ако при теб колега е угаснала разбирам необходимостта от удара ама при мен свети все едно се е килнала на някаде и не осветява така както трябва,струвами се,че се е изместила ама ще видя довечера
            now. BMW E39 523i '98 170hp
            ex. Fiat Marea Weekend HLX 1.8 16v `97 113hp
            ex. Fiat Tipo 2.0.ie GT `93 113hp

            Коментар

            Working...
            X