Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да поговорим за хидравликата

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Да поговорим за хидравликата

    Кой модел на Фиат в диапазона 94-99 е с най-лека хидравлика ? Също така и с най-добра скоростна кутия ?


    Fiat Punto 96' ..the best caR!

    #2
    Браво/а_Марея-обаче това зависи основно от рейката, не толкова от помпата...Пунто,Типо/Темпра са с по-тежко серво/хидравликаЗа скоростните кутии нямам наблюдение относно надежност
    Ex. Grande Punto Driver

    Коментар


      #3
      Значи според мен бравото е с най-добра хидравлика.На място без никакво усилие си въртя волана , а все пак съм с гуми 205/40/17.

      Коментар


        #4
        И за да бъдем най-точни в указаният диапазон, призът печели ПУНТО-II в производство от м.май 99 с електроусилвател на волана! Т.нар.CITY режим.Ако иска някой можем да се пробваме на някоя неделна среща.С миглата на окото едва ли ще успея да завъртя волана на място, но с нокът определено ДА!
        SUZUKI SX 4/1.9 DDiS, 120 кс/8V, 4X4

        Коментар


          #5
          Nino написа:
          И за да бъдем най-точни в указаният диапазон, призът печели ПУНТО-II в производство от м.май 99 с електроусилвател на волана! Т.нар.CITY режим.Ако иска някой можем да се пробваме на някоя неделна среща.С миглата на окото едва ли ще успея да завъртя волана на място, но с нокът определено ДА!
          Имаме победител дами и господа

          Коментар


            #6
            Re: Да поговорим за хидравликата

            *Punto*PowerDriving написа:
            Кой модел на Фиат в диапазона 94-99 е с най-лека хидравлика ? Също така и с най-добра скоростна кутия ?
            С риск да оспамим темата на колегата,ама човека питаше за хидравличен-усилвател на волана,а не за електро...??При електро_усилвателите-в режим"Сити"-на практика, не съм усетил съществена разлика между Пунто ІІ,Стило,Гранде Пунто /други модели на Фиат с това чудо не съм карал...
            Ex. Grande Punto Driver

            Коментар

            Working...
            X