Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Дискове и накладки марка RC

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Дискове и накладки марка RC

    Какво мислите за тези дискове и накладки.Преди 30мин ги купих и след малко ще ги слагам.Дали се набутах

    #2
    с такива накладки съмвече 13 000 кмгоре-долу нормално спиратпочти не намирам разлика със старите, които обаче ряха доста изядени
    2015 Renault Megane Expression GT
    2009 FIAT Bravo 1.4 16V Dynamic
    Всичко за FIAT Bravo 2007

    Коментар


      #3
      Re: Дискове и накладки марка RC

      imperatorbg написа:
      Какво мислите за тези дискове и накладки.Преди 30мин ги купих и след малко ще ги слагам.Дали се набутах
      Ами, зависи от цената!

      Коментар


        #4
        Re: Дискове и накладки марка RC

        imperatorbg написа:
        Какво мислите за тези дискове и накладки.Преди 30мин ги купих и след малко ще ги слагам.Дали се набутах
        За каква кола са и на каква цена?

        Коментар


          #5
          за брава тд 100 130лв са дисковете а накладките не помня колко лв бяха мисля че към 40

          Коментар


            #6
            Смених ги днес даже ги и запалих с няколко поредни спирания от 120 до 0, но не ми хваща предната дясна кучка,а преди това всичко си хващаше перфектно.Дали съм сговнясъл нещо докато ги сменях което ме съмнява или като ги позапаля още малко, всичко ще си дойде на мястото

            Коментар


              #7
              като ги запалиш още малко направо отивай за нови.ако вече не си ги прецакал.кой те учи да спираш от 120-0 с нови накладки
              punto 1.2 16v sporting

              Коментар


                #8
                koleto написа:
                като ги запалиш още малко направо отивай за нови.ако вече не си ги прецакал.кой те учи да спираш от 120-0 с нови накладки
                Нищо им няма тва им е работата Майката му е да разбера защо не хваща дясната кучка

                Коментар


                  #9
                  imperatorbg написа:
                  koleto написа:
                  като ги запалиш още малко направо отивай за нови.ако вече не си ги прецакал.кой те учи да спираш от 120-0 с нови накладки
                  Нищо им няма тва им е работата Майката му е да разбера защо не хваща дясната кучка
                  Пич, ако ще и от 300 км/ч да спреш пак няма да ти задържи.Знаеш ли защо?! Защото са нужни поне 200-250 км за оптимално сработване на дисковете с накладките.Провери ги и за въздух все пак. Според мен вече си поне за нови накладки.

                  Коментар


                    #10
                    Ееее не вярвам от десетина по-сериозни спирания чистонови накладки да заминат.Апък да не забравяме че и дисковете са чистонови

                    Коментар


                      #11
                      imperatorbg написа:
                      Ееее не вярвам от десетина по-сериозни спирания чистонови накладки да заминат.Апък да не забравяме че и дисковете са чистонови
                      Може и от 1 спиране да станат за кофата Опичат се като курабийки Първите 200-300км не се спира интензивно, за да олегнат накладките, както ти е казал колегата по-горе Във всички мануали и сервизни книжки на новите коли го пише с големи букви, ама ... кой да чете
                      http://free.bol.bg/dodo155/AlfaRomeo/Punto_JTD_all.JPG
                      Alfa Romeo 147 07' 1.9 JTDm Q2
                      FIAT Punto 02' 1.9 JTD
                      FIAT Punto 99' 1.7 TD

                      Коментар


                        #12
                        ако искаш ги свали и им пусни една шкурка да падне горния слой.и по кротко после ако става нещо от тях.като олегнат малко ако искаш карай и на натисната спирачка :D
                        punto 1.2 16v sporting

                        Коментар

                        Working...
                        X