Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Ремонт на окачване или колко струва нехайството

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    Mitko написа:
    dee1bg написа:
    Mitko написа:
    Спешно се нуждая от скоба за свиване на пружината. Помагайте.
    За съжаление скоба немога да ти дам.Но във връзка с по-предишен твой проблем - пробвай с нагряване на гайката (с оксижен) ако още не си я отвил. след това докато е топло - върти (може и с ключ № 100 ).И един въпрос - този софтуер (ремонтния) който си постнал по-рано - за типо 1.4 моноинж.`89 год. - има ли го някъде да се изтегли?
    Развих болта на носача, но сега ме мъчи гайката на амортисьора. Софтуера който ползвам включва Типо 1.4. За съжаление не мога да пусна линка, защото тегленето ще спре работата на форума. Мога да го кача на подходящ free server или ако си от София направо да ти го запиша. Хем ще пием по бира.
    От София съм. Бирата е от мен. Когато и където кажеш - без понеделник. dee1bg@yahoo.com или 0887 754 139. Давай нишан

    Коментар


      #17

      Коментар


        #18
        Mitko написа:
        Проста статистика. Първия ми пост е на 12 Юни. Днес сме 10 Септември и сменения през Юни носач вече хлопа. Никога повече BIRTH Yellow_Flash_Colorz_PDT_45
        Ами прочети още веднъж постовете по цялата тема.Там бях споделял впечатления за "Локхийд"....."Делфи-Локхийд"Дано този път уцелиш!
        SUZUKI SX 4/1.9 DDiS, 120 кс/8V, 4X4

        Коментар


          #19
          Митак,купи си FIAT/LANCIA и няма да имаш проблем. Ама за кой път ли ти го казвам.За тези които не знаят първата смяна беше когато купих колата,а втората след 147 000 км.
          Обичта е по - силна от омразата. Сърцето е по - силно от огорчението. Усмивката на душата е по - силна от мрака. Великодушието надмогва мъстта.
          Трезвен ТУК не пиша!
          Un Italiano Vero

          Коментар


            #20
            Mitko написа:
            Проста статистика. Първия ми пост е на 12 Юни. Днес сме 10 Септември и сменения през Юни носач вече хлопа. Никога повече BIRTH Yellow_Flash_Colorz_PDT_45
            Защо не пробваш с Vema? Аз смених и двата носача през юли. Малко скъпичко ми излезе 120лв. бройката, но ме увериха, че няма да съжалявам. Естествено след като съм се набутал вече ...... Но за сега съм доволен. Дано и догодина да мога да кажа същото
            FIAT Tipo Completo S 1.4 i.e. 160EP55A 836A4.000
            ECU BOSCH 261 203 511; газова BRC

            Коментар


              #21
              Митко, ти марката вече си я знаеш / да не и правя пак реклама,че никой не ми плаща/цената сьщо , така,че ако трябва пиши!

              Коментар


                #22
                hit-ko написа:
                Митко, ти марката вече си я знаеш / да не и правя пак реклама,че никой не ми плаща/цената сьщо , така,че ако трябва пиши!
                направи реклама де да знаем и ние какво да търсим :D
                TEMPRA 1.8 SW.SLX-продадена и заменена със БМВ 318TDS
                UNO 1.0 FIRE

                Коментар

                Working...
                X