Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Пунто мк1 1.1 ... скоростите?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Пунто мк1 1.1 ... скоростите?

    Я ме светнете къде точно им е слабото място и как се решава проблема за по-дълго време.Какви са първите симптоми ...

    #2
    ееее, кога я взе кога се строши .
    Пунто SX 55 '95 Метан

    Коментар


      #3
      като за начало - проверяваш дали има масло в ск. кутия не е зле да го смениш, щото не се знае предния собственик кога го е сменял за модела са нужни 1.7 л. 75W90....първите симптоми.... моята ск. кутия виеше като гладен вълк още като взех колата - на 1-ва, 2-ра и 3-та... обаче предвидливо бяха оставили пробито / разпрано / средното гърне да реве, та да не се чува виенето сега като правих колата / беше избила тапата на блока отстрани под съеденителя / и се разкачаше всичко, като точили маслото на ск. кутия установили, че има разбити 3 лагера... не знам как точно се наричат - първични ли, на ниските скорости ли / ааааааааа, хич не ми се смейте, не съм учил за това!!! /... два от трите трудно ги намерих и трябваше поръчка. някакви специални били... за пари не ме питай - майка ми се оправяше с лагерите, щото е вътре в нещата, за разлика от мен та целия ми ремонт легна на 150 лв. / труд /. казаха ми, че било тънко, но лагерите ги набива на 1 приятел баща му и там ще мина с бутлка, щото пари няма да ми вземе..... казаха ми, че нямало повредени зъбчатки вътре... ще видим...ами това е от мен...
      Fiat Punto 1.1-Синята птица
      Lancia Libra SW 2.4-JTD-Самолета! RIP - продава се на части...
      Lancia Libra SW 1,9-JTD 115 hp

      Коментар


        #4
        Candid написа:
        ееее, кога я взе кога се строши .
        Не са още ама и това очаквам ... то нали е като с радиатора тоя проблем ... не пропуска никой. :D

        Коментар


          #5
          Дърпаш дявола за опашката виждам
          Пунто SX 55 '95 Метан

          Коментар

          Working...
          X