Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Място за поставяне на стъкла

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Място за поставяне на стъкла

    Разбили са ми стъклото предно ляво и са ми взели някакви неша от жабката както и касетофона (оригиналния) можете ли да си представите какъв майтап... и се надявах някой да ми препоръча място където да дам колата да го опрвят (Стъклото)и да ме ориентира горе долу колко пари трябва да съдера (ако не чакам застрахователите)... и ако някой знае дали за радиото плащат нещо изобщо ... да каже?!Мерси предварително
    Fiat Bravo 1.6 16V - Бензин

    #2
    в кобра-029317777:0886217777
    punto 1.2 16v sporting

    Коментар


      #3
      На тези идиоти ръчичките да им изсъхнат!А на този дето го купи от крадците-двигателя да му блокира,ако знае,че е краден!
      Brava ELX 1,6 16V, 90PS , LPG BRC Sequent24
      Мarea SW ,SX 1,6 16V, 103PS, LPG Zenit JZ2005

      Коментар


        #4
        dudulia написа:
        На тези идиоти ръчичките да им изсъхнат!А на този дето го купи от крадците-двигателя да му блокира,ако знае,че е краден!
        съмнявам се, че в този форум има "светци" за да се "кълне" така непрятна е случката,но незнаеш крадеца къв е,що е и от какви причини е подбуден за да открадне такъв касетофон.на никой немуго пожелавам, но на всички им се е случвало.

        Коментар


          #5
          както те съветва колегата, кобра е мястото. имат няколко сервиза из различни части на София и работят бързо и точно.отнсоно крадците: а аз си мислех, че прикриването на cd-то ми с фалшиво панелче като оригинален касетфон би спряло апапите от взлом над колата ми
          Bravo SX TD100, 1997

          Коментар


            #6
            стъкла

            срещу Арената има Кобра /мисля /че там има най ефтини стъкла в София и много видове на Ситроена ZX предно оригинално 125 лв обади се на телефоните горе и питай точно а за кражбите и на мен скоро ми сдтрошиха и двете ключалки да вземат CD /за 30 лв си го купих от заложната че не светеше лампичката зад дисплея / купих и смених и двете ключалки и си ги пренаредих сам .
            КЛЮЧАРА е тук – https://goo.gl/maps/GvEGbSeq7nk
            Пунто http://www.punto.mysteria.cz/puntoMk1/schema7.htm
            http://www.autoinfo24.ru/rukovodstva.../inomarki/fiat

            Коментар


              #7
              Ясно за стъкото КОБРА е мястото... а някой имал ли е неприятния опит да се опитва да обеди застрахователите с почти абсурдното - че някои ми е разбиил колата за касетофон от има няма 30 лв... Питам защото още не съм я правил колата и се чудя дали да се занимавам с полиция (от тях ми трябвало някакъв документ за пред застрахователите за да удостоверял че ми бил откраднат касетофона) или няма да ми го платят и да не се занимавам с полиции и да си заведа само стъклото като паркинг щета ????
              Fiat Bravo 1.6 16V - Бензин

              Коментар


                #8
                касетофона няма да ти го платят при всички случаи.заведи си щета за стъклото и напиши че ти е разбита колата в следствие на което са ти взели касетофона.няма нужда да се разправяш с полиция.
                punto 1.2 16v sporting

                Коментар


                  #9
                  Защо да не ми го платят тои влиза като екстра в самия модел на колата...
                  Fiat Bravo 1.6 16V - Бензин

                  Коментар

                  Working...
                  X