Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Климатроник на Мареа 1.8 16V - помогнете

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    vesko написа:
    И да, онзи датчик за температурата в дясното огледало няма общо с климатроника...
    Да, бе да, изобщо нищо общо няма, а защо го има в схемата на климатика? Изключи го и ще разбереш къде е общото с климатроника... ти.
    Прикачени файлове
    FIAT Marea Weekend ELX TD100, Bravo 1.9 Multijet 16V

    Коментар


      #17
      Климатроник на Мареа 1.8 16V - помогнете

      И аз искам да продължа темата за климатроника на Марея.На мен на дисплея на комп. като запаля колата ми изписва Eror Cli,а климатроника си работи перфектно затова и аз се съмнявам във датчика за външната температура макар ,че като натисна копчето на T* ми показва температурата.Моля,някой по-компетентен от мен да си каже мнението.

      Коментар


        #18
        Нямам притенции за добра компетентност, но ми се наложи да се занимавам с моя автоматичен климатик (такива са според компетентните в областта нашите климатици-хибриди м/у климатик и климатроник). Според i в AUTODATA, щом се длисплейва външната температура, но в същото време изкача и ErrorCli, има проблем с друг датчик от климатичната система. Изпращам процедурата и кодовете с грешки, по които може да се изясни проблема и все пак казвам - може. Ползвай и търсачката, по темата е писано доста, можеш да получиш и по-разширена информация.
        Прикачени файлове
        FIAT Marea Weekend ELX TD100, Bravo 1.9 Multijet 16V

        Коментар


          #19
          Направих теста на климатроника от Autodata,но на дисплея не ми се изписа никаква грешка.Благодаря ти за съвета все пак.

          Коментар

          Working...
          X