Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Масло за Мареа

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Масло за Мареа

    Какво масло ще ми препорачате да сипа на Мараята , на 130000 км. е ?
    Фиат Мареа 1,9 ТД

    #2
    Re: Масло за Мареа

    boksan написа:
    Какво масло ще ми препорачате да сипа на Мараята , на 130000 км. е ?
    Остава само да потвърдиш верноста на цифрата!Ако маслото ти e на 130000, ще влезеш в историята на автомобилите с гръм и трясък Сега сериозно, темата с маслата е дъвкана в десетки теми, потъри из форума.А накратко - Selenia Gold е добър избор.И след 1 максимиум 10к пак да питаш Kакъв е мотора на марийката? Щото и това се пропуснал....Упс, сори - не видях подписа.Ами идеалния баланс за този мотор си е Selenia Turbo Diesel.Аз го сменям на не повече от 7к километра и то най-вече заради турбината.Последното беше Кастрол Магнетик, смених го на 9к км ама накрая ми беше едно неконфортно...И в началото де, щото беше х2 на селенията в цената.Сега съм пак със Селения.Експериментите ще оставя за по-любопитните, за мен селенията си е най-удачното решение за този мотор.
    I'm not totaly useless! I can be used as a bad example...

    Коментар


      #3
      Не така, не така!!!Стига с тези масла!Има търсачка. Напиши ключова дума и ще видиш колко много теми има за маслата.За дизели също има раздел и там си потърси. Selenia TD ще ти пасне перфектно.П.С. Предлагам на администраторите темата да се заключи или изтрие

      Коментар


        #4
        интересуваше ме не марка на маслото а параметрите му . - 5в/40 10в/40 синтетика и .......
        Фиат Мареа 1,9 ТД

        Коментар


          #5
          boksan написа:
          интересуваше ме не марка на маслото а параметрите му . - 5в/40 10в/40 синтетика и .......
          http://www.flrussia.com/oleje/auto_s_digitech.htmhttp://www.flitalia.it/it/auto/intro4.asp#Eто тук може да избереш подходящото масло за колата ти.Италианският линк е за "online" подбор.Натискаш на емблемата на FIAT и продължаваш.
          SUZUKI SX 4/1.9 DDiS, 120 кс/8V, 4X4

          Коментар


            #6
            boksan написа:
            интересуваше ме не марка на маслото а параметрите му . - 5в/40 10в/40 синтетика и .......
            Е на това му се казва конкретен въпрос 10W40 - полусинтетика.
            I'm not totaly useless! I can be used as a bad example...

            Коментар

            Working...
            X