Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Лампите по таблото на Браво?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Лампите по таблото на Браво?

    значи проблема следния, оставих колата при едни момчета да ми сложат cd player и едни елипси на кората, и когато отидох да си я взема установявам че като дам контакт нито една от лампите по таблото не светва..., но се чува това "цък" което е няколко секунди след като се подаде контакт (предполагам е бензиновата помпа което се чува), та въртя и колата пали и работи, ок момчетата поразгледаха и се оказа че е бушонче, сменихме го, контакт лампи свтетват, изгасват си сичко е на 6 колата си върви обаче само лампата за airbag-а остава да ми свети и не загасва нито след няколко секунди контакт нито след палене и в движение си ми свети, какво може да е станало, според мене не може да са ми преебали airbag-а, а по скоро от пипането по ел.инсталацията компа е отчел неква грешка, а може и да не съм прав, ако някой може да помогне ще е добре дошъл
    ex Fiat Bravo GT

    #2
    Точно така,нищо му няма на еърбег-а, но трябва да се изчисти грешката в компютъра.За съжаление това струва разкарване до Ванто трейд и 20 лв.Имах същия проблем преди месец.Успех!
    SUZUKI SX 4/1.9 DDiS, 120 кс/8V, 4X4

    Коментар


      #3
      Nino написа:
      Точно така,нищо му няма на еърбег-а, но трябва да се изчисти грешката в компютъра.За съжаление това струва разкарване до Ванто трейд и 20 лв.Имах същия проблем преди месец.Успех!
      кратко и ясно
      ex Fiat Bravo GT

      Коментар


        #4
        След една сватба в съчетание на много бира и пибиткане из улиците останах без клаксон (изгоряло реле най-вероятно) и еърбег. Ресетнах ЕКУ-то в сервиз и проблема се оправи - имах еърбег (без клаксон). Покарах така известно време и в една прекрасна утрин ЕКУ-то пак се о**а, този път от нищото. Още карам така. Оставам с впечатление, че една от най-капризните части на Бравото е ЕКУ-то на еърбега, отчита грешки едва ли не и от налягането на гумите и много колеги берат ядове с него...

        Коментар


          #5
          Mitko написа:
          Имате ли климатици? Ако имате проверете хубаво да не капе конденз върху контролера. Ако е така взимайте мерки, защото скоро лампата ще светне завинаги а ЕКУ-то ще става само за кофата. Това е известен проблем при Bravo/Brava.
          аз поне съм без клима...
          ex Fiat Bravo GT

          Коментар


            #6
            Mitko написа:
            Имате ли климатици? Ако имате проверете хубаво да не капе конденз върху контролера. Ако е така взимайте мерки, защото скоро лампата ще светне завинаги а ЕКУ-то ще става само за кофата. Това е известен проблем при Bravo/Brava.
            Къде се намира ЕКУ-то на еърбега и от къде би следвало да капе върху него?Благодаря!

            Коментар


              #7
              Humppa написа:
              Mitko написа:
              Имате ли климатици? Ако имате проверете хубаво да не капе конденз върху контролера. Ако е така взимайте мерки, защото скоро лампата ще светне завинаги а ЕКУ-то ще става само за кофата. Това е известен проблем при Bravo/Brava.
              Къде се намира ЕКУ-то на еърбега и от къде би следвало да капе върху него?Благодаря!
              аз от мойта никога не съм виждал да капе конденз а лампата на възглавницата са ми я гасили 100 пъти най - малко. Не знам дали ми работи бага а и лампата ми свети вече сигурно повече от година. писна ми да се заимавам вече с нея и някой ден ако ми остане време да си разглобя таблото ще я загася за винаги.
              Почиствам пътни знаци.

              Коментар

              Working...
              X