Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

масло за скоростната кутия

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    Никой не говори за 20-50гр.Важното е да си купи 2 X 1л, а не 3 х 1.Това масло не е от най-евтините, така, че....
    SUZUKI SX 4/1.9 DDiS, 120 кс/8V, 4X4

    Коментар


      #17
      Е точно така не повече от 2 литра :D
      Fiat Bravo 1,4 12V; Lancia Zeta 2,0 Turbo; Fiat Doblo 1,9 Multijet 120 h.p.
      Fiat Marea Weekend ELX 1,9 TD - бившата

      Коментар


        #18
        масло за фиат - скорости

        Здравейте колеги. бихте ли ми казалки каде точно мога да проверя маслото на Фиат Купе 2.0 16 че вчера го купих а незнам каде да проверя маслото на скоростите.

        Коментар


          #19
          Re: масло за фиат - скорости

          Miro_lp написа:
          Здравейте колеги. бихте ли ми казалки каде точно мога да проверя маслото на Фиат Купе 2.0 16 че вчера го купих а незнам каде да проверя маслото на скоростите.
          Мисля, че зад бензиностанцията срещу КАТ има специализиран пунткт за смяна на масла.
          SUZUKI SX 4/1.9 DDiS, 120 кс/8V, 4X4

          Коментар


            #20
            на мойто пунто 2 литра си взех по 16лв излезна пълна синтетика на тутела а ми побира 1.7 май там някъде смяна на масло филтър въздушен филтър и маслото на скоростите с малко др работа 10 лв....
            Lybra 2.4jtd intensa 06.2002
            Marea 1.9 TD100 HLX -07/97
            Punto 1.2 16v Sporting -11/97 еx - На части

            Коментар


              #21
              какъв цвят трябва да е "работилото" известно време масло в скоростите? Питам, защото моето е доста тъмно, да не кажа черно (на 20 000км е), а като го сложих беше жълто-кехлибарено (Castrol 80W-90).
              "За да чуеш, трябва да мълчиш." (Оджиън)
              Nissan Primera WP12 QR20DE, ГИ, '03
              Tempra 1.6 (EX), Dedra 1.8/16V (R.I.P.), Delta 1.6/16V (R.I.P.), Astra X16XEL (EX)

              Коментар

              Working...
              X